Home > Spravodajstvo > Video: Bayer Leverkusen v I. bundeslige deklasoval Augsburg

AUGSBURG 26. apríla (WebNoviny.sk) – Futbalisti Augsburgu prehrali v piatkovom domácom zápase 31. kola najvyššej nemeckej súťaže I. bundesligy 2018/2019 s Bayerom Leverkusen 1:4.

Do stretnutia vstúpili lepšie zverenci Martina Schmidta, keď už v 12. min skóroval po rohovom kope Kevin Danso.

“Farmaceuti” sa však z inkasovaného gólu rýchlo otriasli. O tri minúty neskôr skóroval Kevin Volland a ten istý hráč si po krátko po zmene strán pripísal asistenciu pri góle Kaia Havertza.

Obaja útočníci tak majú aktuálne na konte po štrnásť presných zásahov. Náskok hostí po hodine hry zvýšil Jonathan Tah a v záverečnej minúte riadneho hracieho času uzavrel skóre stretnutia Julian Brandt.
<div class=”am-textbox”>
<h2><span style=”color: #ff0000;”>I. bundesliga 2018/2019</span></h2>
<ul>
<li>31. kolo</li>
</ul>
<strong><span style=”color: #ff0000;”>Augsburg – Leverkusen 1:4 (1:1)</span></strong>
<strong>Góly</strong>: 12. Danso – 15. Volland, 48. Havertz, 60. Tah, 90. Brandt

<iframe style=”border: none;” src=”https://hlfc.veuclips.com/embed/axpIF7Nb6O?autoplay=1&htmlplayer=1″ width=”640″ height=”266″ allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe>

Viac k témam: I. bundesliga
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Bayer Leverkusen v I. bundeslige deklasoval Augsburg © SITA Všetky práva vyhradené.