Home > Spravodajstvo > Video: Atlético Madrid otočilo zápas, v La Lige sa hralo aj sevillské derby

10.11.2019 (Webnoviny.sk) – Futbalisti Atlética Madrid v 13. kola La Ligy zvíťazili nad Espanyolom Barcelona, a to aj napriek tomu, že od 39. minúty po góle Dardera prehrávali 0:1. Ešte do konca úvodného dejstva vyrovnal Correa a v druhom polčase sa do gólovej listiny zapísali aj Morata a Koke.

Otáčať výsledok museli aj hráči Athletica Bilbao, ktorí po polčase prehrávali s Levante 0:1. Po zmene strán včak Muniain a Capa zariadili, že tri body ostanú doma. Večer bolo na programe aj bitka o Sevillu medzi Realom Betisom a FC.

La Liga 2019/2020 – 13. kolo

nedeľa

RCD Mallorca – Villarreal 3:1 (2:0)
Góly: 13. Lago Junior (z pok. kopu), 24. Rodríguez (z pok. kopu), 53. Kubo – 49. Cazorla (z pok. kopu)

Athletic Bilbao – Levante 2:1 (0:1)
Góly: 57. Muniain, 88. Capa – 45.+ Postigo

Atlético Madrid – Espanyol Barcelona 3:1 (1:1)
Góly: 45.+ Á. Correa, 58. Morata, 90.+ Koke – 39. Darder

Getafe CF – Osasuna 0:0

Real Betis Sevilla – FC Sevilla 1:2 (1:1)
Góly:
45. Loren – 13. Ocampos, 56. L. de Jong

Viac k témam: La Liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Atlético Madrid otočilo zápas, v La Lige sa hralo aj sevillské derby © SITA Všetky práva vyhradené.