Ste tu
Home > Šport > VEĽKOHOREŠSKÝ CYKLOMARATÓN ŠTARTUJE UŽ 15. MÁJA

VEĽKOHOREŠSKÝ CYKLOMARATÓN ŠTARTUJE UŽ 15. MÁJA

Veľkohorešský cyklomaratón
Zdieľaj tento článok

Ja sám aktívne bicyklujem a priznám sa, že na to, aby som s týmto krásnym športom začal, mal najväčší vplyv Peter Sagan, ktorý tomuto športu urobil skvelú reklamu doma i v zahraničí. Som si istý, že podobných prípadov, ako som ja, je v našom regióne viacero. Priaznivci cyklistiky, môžme sa tešiť na Veľkohorešský ckylomaratón!


Cyklomaratón odštartuje 15. mája

Cyklomaratón, ktorý tohto roku napíše už svoju tretiu kapitolu štartuje 15. mája 2016 o 10:10. Samotná registrácia účastníkov prebieha od 7:30 do 10:00. Cyklistickí nadšenci budú mať na výber z dvoch trás. Jedna alternatíva je dlhá 30 kilometrov, tá druhá až 70. Detailnejšie si ich môžeš pozrieť na týchto obrázkoch.


Cyklomaratón – 30-kilometrová trať
Zdroj: mtbiker.sk
Zdroj: mtbiker.sk
Cyklomaratón – 70-kilometrová trať
Zdroj: mtbiker.sk
Zdroj: mtbiker.sk

Myslím si, že Veľkohorešský cyklomaratón je skvelou príležitosťou pre rekreačných jazdcov na bicykli, aby si overili svoje športové schopnosti. Pre tých, ktorí to s cyklistikou myslia aspoň trochu vážnejšie, tu je zas možnosť absolvovať 70 kilometrovú trasu po krásnom dolnozemplínskom okolí. Podľa mňa to určite stojí za vyskúšanie! Celý plagát je k dispozícii TU.


Foto: Ilustračné

Zdieľaj tento článok

Top