Ste tu
Home > Správy > V prípade tehotnej ženy vo vegetatívnom stave zatkli ošetrovateľa zdravotníckeho zariadenia

V prípade tehotnej ženy vo vegetatívnom stave zatkli ošetrovateľa zdravotníckeho zariadenia

Zdieľaj tento článok

PHOENIX 23. januára (WebNoviny.sk) – Polícia v Arizone zatkla ošetrovateľa v súvislosti s tehotenstvom pacientky vo vegetatívnom stave v jednom z tamojších zdravotníckych zariadení.


Podozrivého identifikovali ako 36-ročného zamestnanca kliniky Hacienda Healthcare Nathana Sutherlanda. Muž čelí obvineniam zo sexuálneho napadnutia a zneužívania zraniteľnej dospelej osoby.


Dvadsaťdeväťročná pacientka, ktorá je v starostlivosti kliniky od detstva, porodila 29. decembra chlapca. Zamestnanci zariadenia tvrdia, že o tehotenstve netušili, až kým žena nezačala rodiť. Dieťatko je v súčasnosti v starostlivosti jej rodiny.

Polícia po pôrode začala vyšetrovanie sexuálneho zneužitia a od všetkých mužských zamestnancov zariadenia odobrala vzorky DNA. V súvislosti s incidentom rezignoval zo svojej funkcie výkonný riaditeľ Hacienda Healthcare a minulý týždeň zo zariadenia odišli dvaja zamestnanci.

Viac k témam: narodenie dieťaťa, pacient, sexuálne napadnutie, sexuálne zneužitie, tehotenstvo
Zdroj: Webnoviny.sk – V prípade tehotnej ženy vo vegetatívnom stave zatkli ošetrovateľa zdravotníckeho zariadenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top