Ste tu
Home > Spravodajstvo > V OKRESE TREBIŠOV DOŠLO K VÁŽNEJ DOPRAVNEJ NEHODE

V OKRESE TREBIŠOV DOŠLO K VÁŽNEJ DOPRAVNEJ NEHODE

V  katastri obce Malý Horeš došlo v pondelok dopoludnia k vážnej dopravnej nehode.  Dvadsaťštyriročný vodič z okresu Trebišov viedol osobné motorové vozidlo zn. BMW 520 smerom od Kráľovského Chlmca na obec Malý Horeš.

Pri prechádzaní mierne ľavotočivej zákruty z doposiaľ nezistených príčin, prešiel s vozidlom mimo cestu a narazil do stromu. Vodič pri nehode utrpel ťažké zranenia s dobou práceneschopnosti nad 42 dní. Dychovú skúšku u vodiča nebolo možné kvôli vážnosti zranení vykonať, z tohto dôvodu mu bola na zistenie požitia alkoholu v nemocnici odobratá krv. Spôsobená škoda na vozidle činí cca. 2.500.- eur.

Príčinu ako aj mieru zavinenia tejto dopravnej nehody prešetruje polícia. V tejto súvislosti poverený príslušník PZ začal trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví.

kalendar_september16


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Foto: Ilustračné

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top