Ste tu
Home > Správy > Slovensko > V okrese Stará Ľubovňa vypukol v dome požiar, o život prišiel jeden muž

V okrese Stará Ľubovňa vypukol v dome požiar, o život prišiel jeden muž

Zdieľaj tento článok

24.6.2021 (Webnoviny.sk) – Požiar domu v obci Veľká Lesná v okrese Stará Ľubovňa si vyžiadal jednu obeť. Informovala o tom polícia na sociálnej sieti, podľa ktorej bolo pri požiari nájdeného telo nebohého muža. Polícia je na mieste a preveruje okolnosti vzniku tragickej udalosti.


Udalosť bola hasičom nahlásená dnes ráno o pol siedmej. Podľa operačného dôstojníka Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Prešove, na mieste zasahovali jednotky z Kežmarku a Spišskej Starej Vsi, rovnako aj dobrovoľní hasiči.


„Hasiči najprv nevedeli, či sa muž vo vnútri nachádza, alebo nie. Keď ho našli, poskytli mu prvú pomoc, resuscitovali ho do príchodu zdravotnej záchrannej služby. Potom ho prevzal lekár, ktorý o niekoľko minút konštatoval exitus,“ uviedol pre SITA operačný dôstojník.

Podľa jeho slov išlo o staršieho pána po šesťdesiatke, ktorý sa zrejme udusil. Príčina požiaru je v štádiu vyšetrovania, škoda bola vyčíslená na tisíc eur.

Viac k témam: hasiči, polícia, požiar, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – V okrese Stará Ľubovňa vypukol v dome požiar, o život prišiel jeden muž © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top