Ste tu
Home > Kultúra > V KINE BUDE AKCIA, ROMANTIKA I ANIMOVANÝ FILM

V KINE BUDE AKCIA, ROMANTIKA I ANIMOVANÝ FILM

Ďalší týždeň prináša do mestského kina Slávia nové filmy. Návštevníci tu počas prebiehajúceho týždňa nájdu poriadnu dávku akcie, štipku romantiky, ale i oddychový film. 


Kuriér: Reštart (The Transporter Legacy)

STREDA, 9. septembra o 19:30 v 2DLuc Besson se vracia k svojej majstrovskej akčnej legende KURIÉR. Profesionálny kuriér Frank Martin sa musí proti svojej vôli spojiť s nájomnou vrahyňou Annou, aby zlikvidovali skupinu bezcitných ruských priekupníkov s ľuďmi. Overený mix akcie s úžasnými kung-fu scénami, vizuálne excelentnými automobilovými naháňačkami, zabijácky krásnou ženskou a známym bessonovským nadhľadom.

Nikdy nie je neskoro (Ricki an the Flash)

ŠTVRTOK, 10. septembra o 19:30 v 2D


Oskarová Meryl Streep ukáže svoj herecký a spevácky talent v úlohe svojráznej rockerky Ricki Rendazzo, ktorá sa po rokoch vracia k rodine, ktorá ju vôbec nečaká s nadšením. Skvelá Meryl Streep, držiteľka troch Oscarov, to tentoraz poriadne roztočí ako neskrotná hardrocková speváčka vo vynikajúcej komédii o tom, že na niektoré veci nie je nikdy neskoro… najmä, ak ide o vašu rodinu. Ricki je telom i dušou rockerka, ktorá hudbe obetovala úplne všetko. Teraz sa vracia k rodine, aby sa pokúsila veci napraviť. No ľahké to nebude. Doma ju nikto nečaká s otvorenou náručou a už vôbec nie jej tri dospelé deti. V role jej dcéry Julie sa predstaví Mamie Gummer, skutočná dcéra Meryl Streep.

GANGSTER KA (GANGSTER KA)

PIATOK, 11. septembra o 19:30 v 2D


Varovanie ministerstva vnútra : Peniaze sú silne návyková látka. Gangstri umierajú predčasne. Príbeh je založený na skutočných udalostiach. Gangster Ka skúma mechanizmus organizovaného zločinu, vnáša svetlo do miliardového tunelu a snaží sa objektívne ukázať zrod skutočného gangstra. V réžii Jana Pachla (seriál Cirkus Bukowsky), ktorý je i autorom scenáru na plátne excelujú známe herecké tváre.

Úžasný Boccaccio (Maraviglioso Boccaccio)

SOBOTA, 12. septembra 2015 o 19:30 v 2D


Podľa majstrovského diela DEKAMERON. Florencia, 13. storočie, šíri sa mor. Traja chlapci a sedem dievčat sa rozhodne ujsť z mesta a hľadajú útočisko v prírode – ďaleko od strašných následkov choroby. Krátia si chvíľu rozprávaním príhod – môžu byť o čomkoľvek ale jedno musia mať spoločné – musia byť o láske. O láske, ktorá im pomôže zabudnúť na neistú a ťažkú dobu, v ktorej žijú…

Hurá na futbal (Futbolín)

NEDEĽA, 13. septembra o 17:00 v 2D


Amadeo už od malička trénuje so svojimi kamarátmi futbal. Myslíte, že behá po trávniku? Omyl! Jeho spoluhráči sú sedem palcov veliké figúrky a ihriskom futbalový stôl. Mimo to pracuje v malom bare v zapadnutej dedinke a je zamilovaný do Laury, svoje najlepšie kamarátky. Je však natoľko hanblivý, že sa jej bojí otvoriť svoje srdce. Ako čas plynie, vyrastie z neho najtalentovanejší hráč v stolnom futbale všetkých čias. Jedného dňa sa ale stane niečo, čo navždy zmení jeho doteraz pokojný život. Do dediny sa vráti Ace, najlepší svetový futbalista, a chce odvetu za jedinú porážku, ktorú kedy utrpel. Bez varovania nechá zničiť futbalový stôl, zdemolovať bar a chystá sa zrovnať dedinu so zemou. Amadeo so zlomenou dušou nad ruinami vyroní slzu, ktorá privedie k životu figúrky z jeho milovaného futbálkového stola a tým odštartuje neobyčajné dobrodružstvá.

TEXT: Oficiálne texty distribútora
VIDEO: youtube.com


Top