Ste tu
Home > Správy > Slovensko > V Dunajskej Strede vzbĺkol suchý porast a blízke pole, zasahovať muselo tridsať hasičov (foto)

V Dunajskej Strede vzbĺkol suchý porast a blízke pole, zasahovať muselo tridsať hasičov (foto)

Zdieľaj tento článok

19.6.2021 (Webnoviny.sk) – Približne 30 hasičov zasahovalo pri požiari suchého porastu na Športovej ulici v Dunajskej Strede, ktorý vypukol v piatok krátko pred 16:30. V tlačovej správe o tom informovala Katarína Križanová z komunikačného a organizačného oddelenia Prezídia Hasičského a záchranného zboru.


Plamene zachvátili suchý porast a rozšírili sa aj na blízke pole. Veliteľ zásahu rozdelil požiarovisko na dva zásahové úseky s rozlohu 200×100 metrov a 250×100 metrov. Hasičom sa požiar podarilo podvečer lokalizovať a zabrániť tak jeho ďalšiemu šíreniu.


Na mieste zasahujú profesionálni hasiči z Dunajskej Stredy, Šamorína a Veľkého Medera a členovia dobrovoľných hasičských zborov z obcí Malé Dvorníky, Veľké Dvorníky, Orechová Potôň, Gabčíkovo a Vydrany (všetky okres Dunajská Streda).

Viac k témam: požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – V Dunajskej Strede vzbĺkol suchý porast a blízke pole, zasahovať muselo tridsať hasičov (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top