Ste tu
Home > Správy > Slovensko > V Dúbravke sa zrazila električka s dodávkou, pre nehodu premávajú náhradné autobusy

V Dúbravke sa zrazila električka s dodávkou, pre nehodu premávajú náhradné autobusy

Zdieľaj tento článok

17.6.2021 (Webnoviny.sk) – V bratislavskej Dúbravke sa vo štvrtok popoludní zrazila električka č.4 s dodávkou, zranených neevidujú. O udalosti informoval Dopravný podnik Bratislava (DPB) s tým, že električky do Dúbravky nebudú v najbližších hodinách premávať.


„Pri zastávke Švantnerova prišlo k nehode medzi dodávkou, stĺpom trakčného vedenia a električkou, ktorá zostala po nehode naklonená. Príčiny nehody sa vyšetrujú, doposiaľ nemáme hlásené žiadne zranenie. Obnovenie dopravy očakávame v nasledujúcich hodinách,” uvádza DPB na sociálnej sieti.


Trasa električky č. 4 do Dúbravky je skrátená po zastávku Kútiky, odkiaľ pokračuje na náhradnú konečnú Obratisko Kútiky v Karlovej Vsi, kde je zaistený prestup na náhradnú autobusovú dopravu. Náhradné autobusy X4 premávajú po trase Obratisko Kútiky – Dúbravka Pri kríži. „Na linke premáva už 7 autobusov v krátkom intervale cca 4-5 minút,” uzatvára DPB.

Viac k témam: dodávka, dopravná nehoda, DPB Dopravný podnik Bratislava, električka
Zdroj: Webnoviny.sk – V Dúbravke sa zrazila električka s dodávkou, pre nehodu premávajú náhradné autobusy © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top