Ste tu
Home > Správy > Slovensko > V bratislavskej Petržalke horí drvička dreveného odpadu, požiar sa už rozšíril aj na zaparkované autá (foto)

V bratislavskej Petržalke horí drvička dreveného odpadu, požiar sa už rozšíril aj na zaparkované autá (foto)

Zdieľaj tento článok

28.6.2021 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 28. júna, 15:30


V bratislavskej Petržalke horí drvička dreveného odpadu, zasahuje viac ako 20 hasičov. Hasičský a záchranný zbor o tom informuje na sociálnej sieti. „Viac ako 20 hasičov zasahuje pri požiari drvičky drevného odpadu v Petržalke pri moste Apollo smerom na Einsteinovu. Požiar vypukol približne pred hodinou a rozšíril sa aj na niekoľko zaparkovaných vozidiel v areáli,” uvádzajú hasiči.


Pri požiari zasahujú profesionáli z Bratislavy aj dobrovoľní hasiči z Ružinova, Rusoviec a Petržalky, ktorí sa požiar snažia lokalizovať. Ako uviedla bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Martiniaková, oznámenie o požiari prijala polícia v pondelok 28. júna pred 13:30.

„Všetky záchranné zložky okamžite vyrazili na miesto. Silný požiar sa šíril na Ulici Pri seči v jednej z firiem zaoberajúcej sa drevom. Oheň zasiahol aj zaparkované motorové vozidlá,” uviedla Martiniaková s tým, že pravdepodobnou príčinou vzniku požiaru bola technická porucha na drviči dreva. Presnú príčinu, ako aj okolnosti vzniku silného požiaru určí privolaný zistovateľ príčin požiaru.

Viac k témam: požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – V bratislavskej Petržalke horí drvička dreveného odpadu, požiar sa už rozšíril aj na zaparkované autá (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top