Ste tu
Home > Spravodajstvo > V BAČKOVE NÁHLE ZOMRELO 10-DŇOVÉ BÁBÄTKO

V BAČKOVE NÁHLE ZOMRELO 10-DŇOVÉ BÁBÄTKO

V Bačkove zomrelo 10-dňové bábätko
Zdieľaj tento článok

V pondelok, 7. decembra 2015, v skorých ranných hodinách boli do osady v obci Bačkov (okres Trebišov), privolaní záchranári. 10-dňové bábätko, Petrík K., náhle prestal dýchať.


Kým však prišli, o jeho záchranu sa podľa telefonických pokynov operátorky snažila aktivistika. Podľa informácií denníka Nový Čas však jej snaha bola márna. Bábätko sa už nepodarilo zachrániť ani profesionálnym záchranárom.


“Sme z toho veľmi smutní. Petrík bol piate dieťa rodičov. Mali z neho radosť. Nechápeme, čo sa mohlo stať,” povedala pani z osady pre denník Nový Čas. Podľa dostupných informácií žije v inkriminovanej osade približne 250 ľudí, väčšinou v chatrčiach.

Policajný zbor Slovenskej republiky vydal stanovisko, v ktorom sa hovorí, že sa prípadom aktuálne zaoberá.


ZDROJ: Nový Čas
FOTO: Ilustračné

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top