Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Uvedomujeme si klesajúce preferencie, reaguje Raši na nespokojnosť členov Smeru

Uvedomujeme si klesajúce preferencie, reaguje Raši na nespokojnosť členov Smeru

Zdieľaj tento článok

BRATISLAVA 28. mája (WebNoviny.sk) – V strane Smer-SD si uvedomujú klesajúce preferencie a nie sú spokojní ani s výsledkom eurovolieb.


Vyplýva to z vyjadrenia krajského predsedu strany Smer -SD a podpredsedu vlády pre investície a informatizáciu Richarda Rašiho, ktoré poskytol agentúre SITA.


Raši reaguje na medializovaný list, v ktorom niektoré stranícke organizácie Smeru žiadajú odstúpenie Roberta Fica a Roberta Kaliňáka z funkcií.

“Tento list je vyjadrením názoru okresnej predsedníčky Košice III a europoslankyne Moniky Smolkovej, ktorá preň zozbierala aj podporu členov okresnej rady,” uviedol Raši s tým, že v strane Smer -SD si uvedomujú klesajúce preferencie a nie sú spokojní ani s výsledkom eurovolieb.

“Aj preto intenzívne diskutujeme na viacerých úrovniach, ako sa brániť sústredenému tlaku na našu stranu. Táto diskusia však patrí na stranícku pôdu a nie do médií,” dodal Raši.

Viac k témam: Smer-SD
Zdroj: Webnoviny.sk – Uvedomujeme si klesajúce preferencie, reaguje Raši na nespokojnosť členov Smeru © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top