Ste tu
Home > Spravodajstvo > UTOROK OPÄŤ PATRIL POLICAJTOM, ZISTILI TAKMER STO PRIESTUPKOV

UTOROK OPÄŤ PATRIL POLICAJTOM, ZISTILI TAKMER STO PRIESTUPKOV

Zdieľaj tento článok
Utorok, 29. marec 2016, patril v košickom kraji policajtom. Tí v tento deň vykonávali kontrolu so zameraním na alkohol, alebo iné návykové látky za volantom. Pokutám sa nevyhli cyklisti či chodci.

Utorok patrili cesty Košického kraja policajnej kontrole, zistili takmer 100 priestupkov
Utorok patrili cesty Košického kraja policajnej kontrole, zistili takmer 100 priestupkov

Podľa dostupných informácií od hovorkyne KR PZ v Košiciach, Jany Mésarovej, počas kontroly bolo zistených 97 priestupkov, pričom až 77 z nich skončilo pokutou. 17 priestupkov vybavili napomenutím a tri priestupky boli oznámené na príslušný dopravný inšpektorát. Napríklad rýchlosť prekročilo 20 vodičov, bezpečnostným pásom neboli pripútaní 14 vodiči, siedmi počas jazdy používali telefónny prístroj, v šiestich prípadoch išlo o jazdu bez ustanoveného osvetlenia. Tak píše denník Korzár.

Prečítaj si tiež: Nepokoje vo Vojanoch skončili zaťatou sekerou v hlave


Ďalej píše, že alkohol bol zistený u štyroch cyklistov, no u vodičov, na ktorých bola kontrola najviac zameraná, zistený nebol. Okrem toho policajti zadržali jeden vodičský preukaz a tri osvedčenia o evidencii vozidla.


Zdroj: Korzár
Foto: Ilustračné


Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top