Ste tu
Home > Šport > BUDEME MAŤ HÁDZANÁRSKY SVIATOK – TURNAJ VETERÁNOV

BUDEME MAŤ HÁDZANÁRSKY SVIATOK – TURNAJ VETERÁNOV

Trebišov │Hádzanári budú mať sviatok. Do Trebišova totiž prichádza Turnaj veteránov, na ktorom si bývalí trebišovskí hádzanári a hádzanárky určite radi spomenú na nie až tak dávne časy, keď ešte oni sami drali botasky na palubovkách.


Turnaj veteránov

Nemusím hovoriť, že Trebišov je mesto so silnou hádzanárskou minulosťou a šikovní trebišovskí tréneri dokázali vychovať nejedného vynikajúceho hráča či hráčku. Bohužiaľ, kvôli okolnostiam a chýbajúcim financiám prítomnosť hádzanárskeho A-tímu v Trebišove stagnuje.


Radosť nám tak robia iba dorastenecké a žiacke kategórie. Teraz však prišiel rad aj na tých skôr narodených (samozrejme nie starých, takéto označenie si nezaslúžia)

Hádzanári a hádzanárky totiž pozývajú širokú športovú verejnosť z Trebišova a jeho okolia na turnaj veteránov v hádzanej.  Osem družstiev mužov aj žien si zmerá sily v priateľských zápasoch už túto sobotu 18. marca 2017 od 9.00 h v športovej hale v Trebišove.

Kto každý poctí turnaj návštevou? Okrem domácich sa v kategórii mužov predstavia celky zo Sečoviec, Michaloviec a Holíča. Naopak, na ženskej strane barikády budú okrem domácich Trebišovčaniek bojovať ženy z Prešova, Vrútok a Stupavy.

Menoslov tímov sľubuje výbornú hádzanú.

Ak stále váhaš, či ísť, pozri si našu fotoreportáž z minulého roka. Dúfam, že ťa presvedčí.

Prečítaj si: Hádzanársky turnaj veteránov 2016

tt5


Top