Ste tu
Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> PRICHÁDZA UŽ TRETIA HÁDZANÁRSKA SEDMIČKA

PRICHÁDZA UŽ TRETIA HÁDZANÁRSKA SEDMIČKA

Zdieľaj tento článok

Hádzanári a sympatizanti hádzanej organizujú 3. ročník Hádzanárskej sedmičky. Športové podujatie sa uskutoční s podporou Mesta Trebišov sobotu 8. júla 2017 so začiatkom o 10:00 hod. na školskom ihrisku ZŠ na Ulici M. R. Štefánika. V prípade nepriaznivého počasia sa športová akcia presúva do športovej haly.Súťažiť sa bude v dvoch kategóriách:


  • 1. kategória od 0 do 12 rokov
  • 2. kategória od 13 a viac rokov

Prihlasovať sa a získavať viac informácií môžete na tel. čísle 0915 380 483.


Pozri sa: Takto to vyzeralo na Hádzanárskej sedmičke pred rokom

Počas podujatia vystúpi Tanečné štúdio T.I.M., detí osloví Mimoň z Kinderkova, uskutoční sa aj nábor mladých hádzanárov a nebude chýbať obľúbená  tombola. V hádzanárskej sedmičke budú na účastníkov, zapojených do súťaže, čakať pekné vecné ceny. Hlavnou cenou je plazmový televízor.

Svojou účasťou podporia Hádzanárskú sedmičku najlepší hádzanári SR – Richard ŠtochlRadoslav Antl. Výťažok z celého športového podujatia sa organizátori rozhodli venovať na podporu mladých hádzanárov v meste.

 

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top