Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Trenčianska polícia zasahovala pri rodinnej dráme, muž sa zabarikádoval v byte a zranil policajta

Trenčianska polícia zasahovala pri rodinnej dráme, muž sa zabarikádoval v byte a zranil policajta

Zdieľaj tento článok

2.7.2021 (Webnoviny.sk) – V jednom z novomestských bytov sa odohrala rodinná dráma. Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, 36-ročný muž, pravdepodobne pod vplyvom drog, sa zabarikádoval so svojimi rodičmi v byte po tom, čo pre neho zavolali rýchlu zdravotnú pomoc.


Po príchode polície sa muž zasahujúcim policajtom vyhrážal, že pokiaľ neodídu, použije voči ním nôž.„Policajti po neúspešnom vyjednávaní vykonali služobný zákrok, počas ktorého obvinený nožom poranil jedného zo zasahujúcich policajtov. Jeho rodičia, našťastie, neutrpeli žiadne zranenia. Zranenie policajta si však vyžiada 12-dňovú práceneschopnosť,” uviedla polícia.


Policajti ďalej zistili, že obvinený muž v byte prechovával dve injekčné striekačky s obsahom neznámej kryštalickej látky a zelenú sušinu.

„Tieto v zmysle zákona zaistili a zaslali na expertízne skúmanie. Podľa výsledkov expertízy vyšetrovateľ rozhodne, či obvinenému nepribudne obvinenie aj z drogovej trestnej činnosti,” dodala polícia.

Policajný vyšetrovateľ obvinil muža zo zločinov obmedzovania osobnej slobody a útoku na verejného činiteľa. Obvinenému za uvedené skutky hrozí trest odňatia slobody na tri roky až osem rokov.

Viac k témam: drogy, polícia, útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk – Trenčianska polícia zasahovala pri rodinnej dráme, muž sa zabarikádoval v byte a zranil policajta © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top