Home > Šport > TREBIŠOVSKÍ HOKEJISTI PORAZILI NITRU

TREBIŠOVSKÍ HOKEJISTI PORAZILI NITRU

Po vypadnutí v play-off s Bratislavou a následnom neúspechu s Liptovským Mikulášom nás čakalo prvé stretnutie o konečné 7.miesto v 2.hokejovej lige. Naším súperom bol tím HC 96 Nitra.

Už po 31 sekundách hry sme sa ujali vedenia zásluhou Jozefa Schnellyho, ktorému asistoval hrajúci tréner Richard Miľovčík. Radosť z vedenia však netrvala dlho a v 4.minúte sa začínalo odznova. V 1.tretine sa naši dokázali presadiť ešte raz, a tak sa do kabín išlo za stavu 2:1 pre hostí.

Skvelý vstup zaznamenali naši hokejisti aj do druhej tretiny a rýchlo sme sa ujali vedenia 3:1. V ďalších minútach sa nám nedarilo skórovať a domáci dvoma gólmi rozhodli o tom, že po druhej tretine bol stav nerozhodný 3:3.

hokej

V tretej tretine diváci videli nevídanú 10-gólovú prestrelku. Domáci Nitrania zásluhou dvoch využitých presiloviek rýchlo vyhrávali 5:3. Naši sa však nevzdali a Richard Miľovčík svojím tretím gólom v zápase naštartoval obrat Trebišovčanov. V prvom zápase na ľade Nitry sme nakoniec zvíťazili v pomere 9:7.

Najbližšie sa naši hokejisti predstavia na domácom ľade 18.marca o 17:30 v odvetnom súboji s Nitrou. Ak sa nám podarí uspieť, obsadíme konečné 7.miesto, ktoré by pred sezónou čakal asi len málokto.

Tak poďme sa spoločne poďakovať všetkým funkcionárom, vďaka ktorým v Trebišove ožil hokej, ale najmä našim hráčom, ktorí nám počas celej sezóny robili radosť a priniesli nám množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Trebišov do toho!