Ste tu
Home > Spravodajstvo > TREBIŠOVČANKA, KTORÁ ŠOFÉROVALA S 2,5 PROMILE, JE STÍHANÁ VÄZOBNE

TREBIŠOVČANKA, KTORÁ ŠOFÉROVALA S 2,5 PROMILE, JE STÍHANÁ VÄZOBNE

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Trebišove už obvinil 30-ročnú ženu z Trebišova z trestného činu usmrtenia. Obvinená, ako účastníčka tragickej dopravnej nehody v nedeľu (29.5.) v okrese Trebišov, viedla motorové vozidlo pod vplyvom alkoholu. Vyšetrenie krvi na zistenie požitia alkoholických nápojov potvrdilo v krvi 2,5 promile.


Vinná Trebišovčanka je naďalej hospitalizovaná v nemocnici

Včera sudca rozhodol o vzatí obvinenej 30-ženy do väzby. Vzhľadom na jej zdravotný stav je naďalej hospitalizovaná v nemocnici, kde je strážená príslušníkmi Zboru väzenskej a justičnej stráže. Ak bude schopná prevozu, bude eskortovaná do ústavu na výkon väzby. Obvinenej žene, v prípade dokázania viny, za tento čin hrozí trest odňatia slobody až na 10 rokov.  Žiaľ, nezodpovedné správanie obvinenej vodičky, už život mladej 20-ročnej ženy nevráti. Polícia denne odhalí vodičov, ktorí jazdia pod vplyvom alkoholu. Nakoniec, štatistické údaje hovoria za všetko. V Košickom kraji dopravní policajti pri kontrolách na cestách, ako aj pri objasňovaní dopravných nehôd, minulý mesiac odhalili 30 vodičov motorových vozidiel, ktorí sa posilnili alkoholom. Z nich 19-ti, ktorí „nafúkali“ nad jedno promile, sa trestnému stíhaniu nevyhli. Polícia pripomína opäť, že alkohol za volant nepatrí!


Prečítajte si: Hazardná jazda pri Vojčiciach sa skončila tragicky

Tragická nehoda pri Vojčiciach otriasla celým Slovenskom

Hlavičkový odkaz - jún


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top