Ste tu
Home > Spravodajstvo > TREBIŠOVČANKA BIANKA JE VO FINÁLE MISS LETA 2017. PODPORME JU!

TREBIŠOVČANKA BIANKA JE VO FINÁLE MISS LETA 2017. PODPORME JU!

Bianka Rudová

Trebišov │ Trebišovčanka Bianka Rudová sa prebojovala do finále súťaže Miss leta 2017, ktorú organizuje najčítanejší denník na Slovensku, Nový Čas. Má jedinečnú príležitosť vyhrať, ale bez nás, Trebišovčanov, ktorí ju podporia, to nezvládne.


Bianka Rudová
Bianka Rudová

Existujú tri možnosti, ako ju podporiť


Bianku môžete podporiť v súťaži trvajúcej do 28. septembra troma rôznymi spôsobmi. Najprv je však potrebné kliknúť na tento odkazMôžeš ju podporiť online hlasom, ale rátaj s tým, že budeš musieť zadať svoj e-mail. Potom existujú dve ďalšie možnosti. Odovzdať Bianke 3 alebo 20 hlasov prostredníctvom odoslanej SMS. Je už na tebe, aký postup zvolíš.

Bianka má 19 rokov, medzi jej obľúbené činnosti patrí hranie na klavíri a gitare a v jej medailóniku sa o nej môžeš dozvedieť ešte viac. Tak neváhaj, pozri si video, viac fotografií a hlasuj. Trebišovčanom predsa treba pomáhať.


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top