Ste tu
Home > Spravodajstvo > TREBIŠOVČANIA POZOR, ZMENA ČASU SA DOTKNE AJ NAŠICH VLAKOV

TREBIŠOVČANIA POZOR, ZMENA ČASU SA DOTKNE AJ NAŠICH VLAKOV

Zdieľaj tento článok

Zmena času zo zimného na letný sa udeje zo soboty, 26. marca, na nedeľu, 27. marca, kedy sa ručičky na hodinkách presunú z 2:00 SEČ na 3:00 SEČ, teda o hodinu dopredu. Táto zmena sa dotkne aj vlaku, ktorý má zastávku v Trebišove.


Zmena času ovplyvní 5 vlakov

Na území celého Slovenska sa zmena času prejaví na 5 vlakoch. Zmena času ich zastihne na časti ich trasy a pôjdu zmeškané. Do cieľovej stanice tak dorazia o hodinu “neskôr”. Čo sa týka Trebišova, vlak R 443 Bohemia, ktorý z Košíc smerom na Humenné vyráža v nedeľu, 27. marca o 9:01 pôjde zmeškaný do 30 minút, čo sa dotkne odchodov zo staníc Trebišov, Bánovce nad Ondavou, Michalovce, Strážske a príchodu do Humenného.


Pevne veríme, že tieto zmeny spôsobené časovým posunom nespôsobia cestujúcim do Trebišova žiadne komplikácie.

Prečítaj si aj: Ako vnímajú posun času Trebišovčania?

Zmena času sa dotkne aj našich vlakov
Zmena času sa dotkne aj našich vlakov

Foto: Daniel Fekete

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top