Ste tu
Home > PR > TREBIŠOVČANIA MARÓDUJÚ V PRIEMERE 40 DNÍ V ROKU

TREBIŠOVČANIA MARÓDUJÚ V PRIEMERE 40 DNÍ V ROKU

Len v minulom roku si práceneschopní obyvatelia okresu Trebišov pobudli na tzv. maródke 40 dní v roku, čo mnohí z nich pocítili na domácom rozpočte. Náhlemu ochoreniu či úrazu sa nevyhneme, no už teraz môžeme predísť nepríjemnému výpadku peňazí.


„Podľa údajov Štatistického úradu SR sa v okrese Trebišov denne stanú dva úrazy vyžadujúce lekárske ošetrenie a následné doliečenie. Doba liečenia sa v tomto okrese vyšplhala v minulom roku v priemere až na 40 dní, čo už prináša citeľný výpadok v domácich financiách. Ten dokáže pokryť už bežné životné poistenie,“ upozorňuje Zlata Nahalková, regionálna riaditeľka spoločnosti NN Životná poisťovňa a dôchodkové spoločnosti, ktorá 28. septembra 2016 sprístupnila nové priestory trebišovskej pobočky. Moderný interiér klientskeho centra s bezbariérovým prístupom nájdete na hlavnej dopravnej tepne v centrálnej časti Trebišova. Dobrá dostupnosť, možnosti na parkovanie a viditeľnosť sú hlavnými výhodami nových priestorov NN Slovensko, kde sú finanční agenti pripravení ochotne pomôcť a poradiť.


Nonstop lekár od NN vždy poruke

NN Slovensko ponúka svojím klientom aj možnosť získať nonstop asistenčnú službu NN Rodinný lekár. „Naši klienti si tak môžu za 1 euro mesačne odkonzultovať zdravotný stav seba a svojich blízkych s odborným lekárom, a to v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu sedem dní v týždni a kdekoľvek sa práve nachádzajú. NN Rodinný lekár je k dispozícii na telefóne alebo cez Skype a v prípade potreby vám obratom emailom zašle odporúčanie na vyšetrenie k špecialistovi v blízkosti vášho domova. Poskytne tiež druhý lekársky názor, poradí pri náhlom zhoršení zdravotného stavu, chronických ťažkostiach či usmerní pri prvej pomoci,“ opisuje výhody služby Z. Nahalková. NN Rodinného lekára využili mnohí už počas tohtoročných letných dovoleniek v zahraničí. Informácie vám ochotne podajú v niektorej z pobočiek v Košickom kraji – v Trebišove, Rožňave, Michalovciach a Košiciach.

Zľava doprava - Ján Zápotočný, Marek Čižmár, Richard Varga
Zľava doprava – Ján Zápotočný, Marek Čižmár, Richard Varga

NN Group 

NN Životná poisťovňa a NN dôchodkové spoločnosti na Slovensku sú súčasťou finančnej skupiny NN, ktorá svoje služby poskytuje viac než 15 miliónom klientom v 18 krajinách, kde sa o nich stará 11 500 zamestnancov. NN Group nadväzuje na 170-ročnú tradíciu v oblasti finančných služieb. Jej názov je odkazom na poisťovňu Nationale-Nederlanden, pod ktorej vlajkou NN v minulosti pôsobila i u nás.

NN Group sa zameriava predovšetkým na životné poistenie, dôchodkové sporenie a investičný manažment.

NN Životná poisťovňa a NN dôchodkové spoločnosti v SR

NN Životná poisťovňa, a.s. vstúpila na slovenský trh v roku 1996. V počiatkoch tu pôsobila pod názvom Nationale-Nederlanden a neskôr pod značkou ING. NN Životná poisťovňa patrí medzi popredných poskytovateľov inovatívnych produktov v oblasti životného poistenia. Ako prvá na trhu ponúkla rizikové poistenie on-line.

NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s. a NN Tatry-Sympatia, d. d. s., a.s. zahájili svoju činnosť v SR v roku 2004 a slovenským klientom umožňujú využívať aj služby v oblasti dôchodkového sporenia.

Vďaka klientskemu portálu je možné uzatvoriť si vybrané produkty on-line a aktualizovať kontaktné i osobné údaje, aj úpravu výšky príspevkov.


Tlačová správa NN
PR článok


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top