Ste tu
Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> TREBIŠOV VYHRAL, AJ SA POBIL. A EŠTE AJ PRASKLO PLEXISKLO

TREBIŠOV VYHRAL, AJ SA POBIL. A EŠTE AJ PRASKLO PLEXISKLO

Zdieľaj tento článok

Trebišov v divokom zápase porazil hostí z Ružomberka. Od začiatku sme boli lepší a aj keď nepadlo až tak veľa gólov, tento zápas si prívlastok divoký určite zaslúži. Čítaj prečo.


Vyrovnané za 11 sekúnd


Vyššie som síce písal, že naši boli od začiatku lepší. Aspoň tak mi to počas mojej prvej návštevy hokejového zápasu odkedy existuje HK 2016 Trebišov, pripadalo.

Prvý gól stretnutia však zaznamenali hostia zásluhou Patrika Wesselényiho. Už 11 sekúnd po otváracom góle bolo vyrovnané. Z následného útoku vyrovnal šikovným spôsobom Tomáš Stríž, keď sa výborne uvoľnil pred bránou súpera a gólmanovi nedal šancu. Začínalo sa odznova.

trebisov-13

trebisov-03

Nasledovala séria zahodených šancí v podaní Trebišovčanov. Sami na brankára sa rútili Czuľba aj Schnelly, avšak nepochodili. Veľkú príležitosť počas presilovej hry nevyužil ani hrajúci tréner Miľovčík.

Dve minúty pred koncom, po peknej kombinácii, opäť v presilovke, sme však naklonili gólom kapitána Kobeľu misky váh na svoju stranu. V druhej tretine sme videli iba jeden gól, našťastie z našich hokejok. Po tom čo Schnelly nastrelil tyčku zasúval do odkrytej brány Miľovčík a bolo 3:1.

trebisov-05

Tretia tretina nepriniesla góly, ale iné divadlo

Tempo hry v tretej tretine trošku poľavilo. Pre divákov najzaujímavejšia časť prišla v 47. minúte, kedy sa po čoraz nervóznejšej hre zhadzovali rukavice. Najprv sa pustil za pasy Jozef Schnelly, následne bol vyprovokovaný aj Dávid Antal, ktorý podľa videa vyzerá, že sa ani nechcel biť. Vďačné publikum však našich bitkárov ocenilo potleskom.

Avšak súperovi naložil poriadne. Všetci zúčastnení dostali vyšší trest do konca zápasu, pri Dávidovi Antalovi však svietil aj osobný 10 minútový trest.

Záver zápasu priniesol znova divadlo, tentokrát v hlavnej úlohe s plexisklom. To sa jednoducho bez akejkoľvek príčiny v čase, keď hra bola na inej strane ľadu, rozsypalo.

Upratanie úlomkov a následné osadenie nového si vyžiadalo určitý čas a preto sa hokejové stretnutie HK 2016 Trebišov : MHK Ružomberok skončilo po konečnom výsledku 3:1 až o niekoľko desiatok minút neskôr, ako zvyčajne.

Pozri si aj video, ktoré zachytáva aj inkriminované momenty bitky

Zdieľaj tento článok

Top