Ste tu
Home > Spravodajstvo > TREBIŠOV MÁ ZASTÚPENIE V SÚŤAŽI MISS SLOVENSKO 2016

TREBIŠOV MÁ ZASTÚPENIE V SÚŤAŽI MISS SLOVENSKO 2016

“Všade na svete sa muži obzerajú za krásnymi ženami. Na Slovensku nemusia, lebo oproti už ide ďalšia.” Výrok pripisovaný Milanovi Lasicovi je podľa môjho názoru pravdivý. Pre tentokrát si dovolím ho trochu pozmeniť a to veľmi jednoducho. Slovensko vymením za Trebišov. Prečo? Naše mesto má už po tretíkrát v priebehu niekoľkých rokov zastúpenie vo finálovej dvanástke súťaže Miss Slovensko 2016.


Éru Trebišovčaniek, ktoré sa v posledných rokoch prebojovali až do finálovej zostavy Miss odštartovala v roku 2009 Viktória Bobríková. V roku 2013 sme sa mohli tešiť z druhej vicemiss, ktorou sa stala ďalšia Trebišovčanka, Luciána Čvirková. Po troch rokoch máme Trebišovčanku vo finálovej zostave opäť. Je ňou 20-ročná Nikola Hatráková.


Vo finále je až 5 východniarok

Okrem Trebišovčanky Nikoly sa do finálovej dvanástky prebojovali ďalšie štyri dievčatá z východu. Východniarky tak majú jasnú prevahu. Uvidíme, či ju potvrdia aj počas priameho televízneho prenosu, ktorý je na programe 29. apríla 2016. Dovtedy čaká nádejné modelky nabitý program.

Riaditeľka súťaže, Karolína Chomisteková pre web Korzár uviedla: “Onedlho sa zúčastnia na sústredení v Chateau Földváry, kde na ne čakajú fashion a plavkové fotenia, nácviky choreografií či mediálne tréningy. Je toho naozaj veľa, ale myslím si, že dievčatá sa majú na čo tešiť a verím tomu, že budú na finálový večer dobre pripravené.“

Tá z finálovej dvanástky, ktorá zaujme najviac získa viacero hodnotných cien ako napríklad honorovanú zmluvu od produkčného domu Forza, automobil, byt a postup na Miss World 2016. Nikolu Hatrákovú môžeš podporiť a sledovať na jej   facebookovej stránke

miss
Nikola Hatráková (20), piata sprava

Foto: Archív N.H.


Top