Ste tu
Home > Kultúra > BRATSKÉ DUO TRAC & TUMOR PREDSTAVILO NOVÚ PECKU

BRATSKÉ DUO TRAC & TUMOR PREDSTAVILO NOVÚ PECKU

TRAC & TUMOR je bratská dvojica pochádzajúca z Trebišova, ktorú ste mohli zachytiť už 2x na otváraní leta v Trebišove, konkrétne na akciách Open Summer Párty Trebišov. a TERAZ prichádzajú s novou peckou!

Obidvaja sa venujú rapu už zopár rokov, dokonca mladší z tejto dvojice TRAC má na konte už aj oficiálny CD nosič s názvom #NEBOLTOLEN.

Chlapci prezradili, že v tomto roku chcú byť produktívnejší ako kedykoľvek predtým, čo sa im zatiaľ aj darí, keďže v mesiaci Január už vydali dva videoklipy a my ti dnes predstavíme ich čerstvú novinku, ktorú chlapci vypustili medzi ľudí ešte len včera večer.

Skladba nesie názov „Vidíme sa“, ktorá je ako keby „pozvánkou“ na ich koncerty, ktoré chlapci budú hrať v budúcnosti.

Na túto tému sa zamerali presne z toho dôvodu, že skoro pred každým ich koncertom, robili či už videopozvánky, alebo len príspevok na facebooku a so železnou pravidelnosťou používali na konci ich pozvánky „Vidíme sa ?“ a tak sa rozhodli tieto slová zvečniť.

Samozrejme, je to energická skladba, ktorá je nie len pozvánkou na koncert, ale zároveň aj koncertová skladba ako uliata. Pri tejto skladbe je nepravdepodobné, že pod pódiom budeš nehybne stáť, pretože táto skladba ťa prinúti vydať zo seba všetku energiu, ktorá v tebe drieme.

O hudbu sa postaral típek menom Palio. Ten má s chlapcami pripravených viac singlov, ktoré budú medzi vami už čoskoro. Za kamerou stal zas típek menom ERIKVAS, ktorý sa s našou dvojicou dal taktiež do bližšej spolupráce a s Tracom a Tumorom chystajú spoločne viacero videoklipov.

TRAC & TUMOR nám taktiež prezradili, že na ich ďalšie novinky sa môžeme tešiť už vo Februári. Podporíte týchto naších raperov ? Pozrite si ich FACEBOOK. a YOUTUBE kanál

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top