Ste tu
Home > Kultúra > TRAC & TUMOR pripravení odštartovať trebišovské leto!

TRAC & TUMOR pripravení odštartovať trebišovské leto!

Leto klope na dvere! A my, mladí Trebišovčania, ale aj ktokoľvek z regiónu sa už určite nevie dočkať. Navyše, teraz máme skvelú príležitosť, ako tohtoročné leto otvoriť! Pretože už 20. júna 2015 so začiatkom o 21:00 hod. sa na kúpalisku odpáli SUMMER OPEN PARTY 2015, na ktorej vystúpi bratské duo TRAC & TUMOR!

Čo nám k tejto párty, ktorá znamená nie len otvorenie leta, ale aj samotného kúpaliska, povedali samotní aktéri, ktorí pre teba pripravia skvelú šou na pódiu? Spýtali sme sa samotného TRAC-a!

„Zdraví TRAC & TUMOR, pripravení odštartovať leto spoločne s našimi ľuďmi pod pódiom. Veríme, že tento rok nás domáce publikum nesklame a op䝻 nám dajú taký hype ako vlani. Pripravili sme si pre vás hodinovú show, počas ktorej nám bude kryť chrbát michalovský hudobný talent NORBERT RONIN.“

Z jeho slov je cítiť, že sa skutočne máš na čo tešiť. TRAC pri svojej odpovedi však zďaleka nekončí!

„Táto akcia je takisto pre nás ako aj pre vás štartom nového leta, v ktorom sme rozhodnutí posunú naše hranice op䝻 o krok ďalej. Prichádza zábava, oddych a chill, ale samozrejme aj tvrdá práca. Naším zámerom nie je počas leta chodiť spať o piatej ráno a vstávať o tretej po obede. Práve naopak, počas leta 2015, pre vás pripravíme album TRAC & TUMOR „Nikto o nás nevie“ a po lete vás pomaličky začneme približovať k tomu, čo sme pre vás nachystali.“

S kým budete počas tejto SUMMER OPEN PARTY na pódiu spolupracovať?

Na túto akciu nás pozval DJ JA MAL (Promoaudio), ktorý nám zvučil jeden koncert a keďže sme si sadli, oslovil nás, tak sme to vzali. Práve preto čakaj TRAC & TUMOR + NORBERT RONIN, už zajtra o 23:00 na kúpalisku! Skúseností s domácim publikom neboli časté, no ako vravím, minulý rok bol super. Uvidíme ako to bude tento rok. Každopádne sme pripravení dať to na maximum.

Vaše leto bude podľa tvojich vlastných slov bohaté. Čo chystáte?

Ako som už spomenul cez leto budeme pripravovať album „Nikto o nás nevie“, ktorý budeme pomaličky po lete púšťať von. Momentálne ale pripravujem svoje prvé oficiálne EP, ktoré nesie názov „Nebol to len“ a jeho release odhadujem na prvý alebo druhý júlový týždeň.

trac

Na tomto EP pracujem od Septembra 2014. Vonku je momentálne klip „Ani neviem„, skladba „Odpusť„, klip „Nechcem počuť“ a nová skladba, ktorú som vypustil len tento týždeň s názvom „Preži, uži, zaži“. V pondelok 22.06. kedy oslavujem svojich 19 rokov, vypúšťam ďalší videoklip z tohto EP, ktorý ponesie názov „Jediný svojho druhu„. Klip obsahuje hlboký dej a jeho príprave sme venovali množstvo času a myslím si, že stojí za pozretie!

Chcel by si niečo odkázať našim čitateľom? 

V neposlednom rade ĎAKUJEM všetkým, ktorí cenia našu tvorbu a posúvajú ju ďalej. ĎAKUJEME za vašu podporu, TRAC & TUMOR !

Ako môžeš vidieť, TRAC vie o čom hovorí a myslím si, že keď sa na jeho vystúpenie v rámci tejto párty prídeš pozrieť, odnesieš si veľmi pekný zážitok, ktorý ti dá energiu minimálne na celé leto! Uvidíme sa tam? 🙂

Top