Home > Spravodajstvo > Tottenham v prvom osemfinále Ligy majstrov neskóroval, Lipsko ide do odvety s náskokom

19.2.2020 (Webnoviny.sk) – Futbalisti Tottenhamu Hotspur prehrali v úvodnom osemfinálovom zápase Ligy majstrov s hráčmi RB Lipsko tesne 0:1.

V súboji na Tottenham Hotspur Stadium sa diváci v prvom polčase gólu nedočkali. Prím hrali obaja brankári. V ôsmej minúte vyrazil Péter Gulácsi nepríjemnú strelu Stevena Bergwijna v 36. min sa zaskvel Hugo Lloris pri šanci Tima Wernera.

Dvadsaťtriročný rodák zo Stuttgatu si však napravil reputáciu po zmene strán. Po jednoznačnom faule Bena Daviesa si v 58. min Werner postavil loptu na biely bod a chladnokrvne svoju šancu premenil. Domáci napokon mohli byť radi iba za prehru 0:1, pretože v 62. min sa Lloris vytiahol pri tutovke českého kanoniera Patrika Schicka.

Liga majstrov 2019/2020 – osemfinále

prvý zápas

Tottenham Hotspur (Angl.) – RB Lipsko (Nem.) 0:1 (0:0)
Gól: 58. Werner (z pok. kopu)

Viac k témam: Liga majstrov
Zdroj: Webnoviny.sk – Tottenham v prvom osemfinále Ligy majstrov neskóroval, Lipsko ide do odvety s náskokom © SITA Všetky práva vyhradené.