Ste tu
Home > Spravodajstvo > Tottenham Hotspur zažíva zlé obdobie, opäť prehral a brankár Lloris sa navyše hrozivo zranil

Tottenham Hotspur zažíva zlé obdobie, opäť prehral a brankár Lloris sa navyše hrozivo zranil

Zdieľaj tento článok

5.10.2019 (Webnoviny.sk) – Veľkú stratu v sobotu utrpeli futbalisti anglického klubu Tottenham Hotspur. Hneď v úvode ligového súboja na pôde Brigtonu totiž prišli o brankára Huga Llorisa.


Francúzsky reprezentačný gólman opustil hraciu plochu už v úvodnej desaťminútovke na nosidlách a s kyslíkovou maskou na tvári. Lloris sa zranil pri zákroku, po ktorom Francúz inkasoval gól od krajana Neala Maupaya.


Lloris ešte vytlačil loptu pri centri Pascala Grossa, no dopadol na trávnik tak nešťastne, že si poranil ľavú ruku a od bolesti sa zvíjal na trávniku.

Tottenham v ďalšom priebehu stretnutia inkasoval ešte dvakrát a domov sa po prehre 0:3 vracia bez bodu. V tabuľke Premier League patrí finalistovi Ligy majstrov z minulej sezóny šiesta priečka, keď z ôsmich duelov vyťažil 11 bodov.

Hotspur majú za sebou zlý týždeň, veď v utorok doma prehrali v skupinovej fáze LM s nemeckým Bayernom Mníchov zahanbujúco 2:7.

Rozsah Llorisovho zranenia nie je zatiaľ známy, ale je pravdepodobné, že vo farbách reprezentácie Francúzska nezasiahne do októbrových kvalifikačných zápasov proti výberom Islandu a Turecka v boji o postup na ME 2020.

Viac k témam: Premier League
Zdroj: Webnoviny.sk – Tottenham Hotspur zažíva zlé obdobie, opäť prehral a brankár Lloris sa navyše hrozivo zranil © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top