Ste tu
Home > PR > TIVAT TAXI – NOVÁ NONSTOP TAXISLUŽBA V TREBIŠOVE

TIVAT TAXI – NOVÁ NONSTOP TAXISLUŽBA V TREBIŠOVE

Zdieľaj tento článok

Na trebišovský trh taxislužieb prichádza nový, silný a spoľahlivý hráč. Taxislužba Tivat to odpálila skutočne vo veľkom štýle. Komplexné služby zahrňujúce prepravu osôb, drink taxi a transfery na letisko sú tou správnou voľbou. 


Rýchlo, presne a spoľahlivo

S taxislužbou Tivat sa Vám už viackrát nestane, že ostanete v noci bez odvozu domov. Pretože taxislužba Tivat je odlišná, dostupná skutočne 24 hodín denne, 7 dní v týždni. V rámci svojich služieb ponúka zákazníkom prepravu osôb, drink taxi i transfery na letiská.


Preprava osôb

Prvou z trojice ponúkaných služieb je preprava osôb a vášho vozidla. Aj v tomto prípade platí, že komfortné, spoľahlivé a bezpečné cestovanie nie je luxusom, ale štandardom, za ktorý sa u Tivat Taxi nepripláca. Samozrejmosťou a veľmi silnou doménou je trojica skúsených a kvalifikovaných vodičov ochotných za každých okolností pomôcť a spríjemniť Vám vašu cestu.

tIVAT

Drink Taxi

Štandardom, s ktorým môžete v prípade taxislužby Tivat bezpodmienečne rátať je služba Drink Taxi. Priznajte sa, určite sa už aj Vám stalo, že ste vyrazili von a pôvodne ste neplánovali piť žiaden alkohol, ale situácia sa zvrtla. Čo teraz? Sadnúť s alkoholom v krvi do auta by asi nebol najlepší nápad. Netreba však zúfať. Stačí sa obrátiť na taxislužbu Tivat a tá sa o všetko postará.

Princíp je pritom veľmi jednoduchý. Vy zavoláte a na dané miesto bude zaslané vozidlo s dvomi vodičmi. Samozrejmosťou je, že ako zákazník sa veziete na svojom. Váš automobil bude v rukách kvalifikovaného vodiča. Je to oveľa pohodlnejšie ako nechávať svoje auto v meste.

nalepka TAX

Transporty na letisko

Taxislužba Tivat ponúka aj spoľahlivé prepravy na letiská. Či už sa chystáte na dovolenku, služobnú cestu alebo predĺžený víkend, viac svoje auto nemusíte nechávať na letisku. Ušetríte na poplatkoch za parkovanie a do cieľa cesty sa dostanete včas.

0915 999 303 a 0915 999 393 sú čísla, ktoré nesmú chýbať vo vašom zozname kontaktov.

Základné stanovište Taxislužby Tivat sa nachádza na adrese M.R. Štefánika 2320. Na tejto adrese môžete ako zákazník priamo využiť stojaci taxík, alebo svoju objednávku zrealizovať pohodlne na jednom z vyššie spomenutých čísel. Svieži vánok spoľahlivosti a profesionality, ktorú taxislužba Tivat prináša je už na prvý pohľad tou najlepšou voľbou. Pre viac informácií o cenách kliknite TU.

P.S. Takýmto článkom vieme pomôcť aj Vášmu podnikaniu. Stačí napísať na redakcia@tvojtrebisov.sk a dohodneme sa.


PR článok

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top