Home > Šport > Tesná prehra s Komárnom

Tesná prehra s Komárnom

Prvá časť sezóny je za nami. V 15.kole II.ligy sme na domácom štadióne privítali KFC Komárno.

Zápas začali lepšie naši futbalisti a hneď v 3.minúte sme sa dostali do prvej šance, keď zakončenie Nováka v poslednej chvíli zblokoval jeden z hosťujúcich obrancov. Akcia v 9.minúte volala po góle, ale Novák, ktorý sa ocitol sám pred brankárom Komárna trestuhodne zahodil stopercentnú šancu. Naši boli naďalej aktívni a v 22.minúte strieľal Kražel, no Slávik s jeho pokusom nemal väčšie problémy. Hostia, ktorí pred týmto zápasom okupovali solídne 4.miesto, pohrozili v 24.minúte po zakončení Kollára. Prvý polčas sa aj napriek hernej prevahe našich futbalistov skončil bez gólov.

Úvod druhej časti vyšiel lepšie Komárnu a v 51.minúte sa napokon aj radovali z presného zásahu. Obávaný kanonier Samir Nurković skóroval takmer z nemožného uhla a poslal svoj tím do vedenia. V ďalšom priebehu hry sa naši futbalisti len ťažko predierali cez pozornú defenzívu hostí a hra sa odohrávala zväčša medzi šestnástkami. Do konca zápasu sa už skóre nemenilo a z tohto zápasu sme vyšli bodovo naprázdno.

Slavoj Trebišov – KFC Komárno 0:1 (0:0)
Gól: 51.Nurković
Zostava Slavoja: Giertl (87. Pella) – Vojtovič, Kražel, Lazarus, Begala, J. Kolbas (C), Junior, Špak, Vajs (73. M. Kolesár), Lukáč, Novák (69. Lorinčák).

V nedeľu 4.novembra sa opäť predstavíme v domácom prostredí, keď v dôležitom zápase vyzveme od 13:00 Šamorín.