Ste tu
Home > Zaujímavosti > Termín finále súťaže Miss Slovensko 2020 je známy, fanúšikovia môžu hlasovať už teraz

Termín finále súťaže Miss Slovensko 2020 je známy, fanúšikovia môžu hlasovať už teraz

22.6.2020 (Webnoviny.sk) – Finálový večer 25. ročníka súťaže krásy Miss Slovensko sa po zrušení pôvodného aprílového termínu napokon uskutoční 14. augusta. Dovtedy finalistky absolvujú ešte dve dlhšie sústredenia na Slovensku.


Už začiatkom júla sa stretnú v rezorte v Liptovskej Osade a pred augustovým večerom ich čaká deväťdňové sústredenie v Bratislave zamerané na konkrétne prípravy programu.


Talentové kolo opäť v programe

V rámci neho sa opäť predvedú i v talentovom kole, ktoré sa po prvý raz konalo minulý rok a podľa usporiadateľov súťaže sa stretlo s najlepšími ohlasmi.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Finalistky Miss Slovensko 2020 (fotografie)

„Do projektu nám síce nečakane zasiahla mimoriadna situácia, ale práve počas tých troch mesiacov dievčatá prišli s niekoľkými novými návrhmi, ktoré budú zrejme aj súčasťou finálového večera. Teším sa, že to nevzdali. Naopak, pochopili silu tohto projektu, ktorý ich spojil,“ poznamenal nový riaditeľ súťaže Michael Kováčik.

Počas finálového večera spoznajú diváci a diváčky súťaže novú Miss Slovensko 2020 a dve vicemiss a na základe hlasovaní dievčatá dostanú i ďalšie tituly.

Fanúšikovia už môžu hlasovať

Už na prelome marca a apríla mohli fanúšikovia a fanúšičky projektu online hlasovať za Miss Gosh 2020, v súčasnosti pokračuje tiež online hlasovanie o novom titule Miss Top kondícia a onedlho sa začnú hlasovania o titul Hyundai Miss Drive 2020 a Miss Príjemný hlas 2020, ktorú budú voliť poslucháči Rádia Jemné.

Špeciálnou kategóriou je esemeskové hlasovanie o titul Eva Miss Sympatia, ktoré bude aktuálne od júla a potrvá až do záverečných minút finálového večera.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Miss Slovensko 2019

Výťažok z neho organizátori súťaže opäť venujú na charitatívne účely, tento rok ním podporia činnosť neziskovej organizácie Plamienok, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja detskej domácej paliatívnej a hospicovej starostlivosti a smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny.

Finále súťaže v priamom prenose odvysiela TV JOJ.

Agentúru SITA o tom informovala PR manažérka súťaže Zuzana Čižmáriková.

Viac k témam: Miss Slovensko
Zdroj: Webnoviny.sk – Termín finále súťaže Miss Slovensko 2020 je známy, fanúšikovia môžu hlasovať už teraz © SITA Všetky práva vyhradené.


Top