Ste tu
Home > Šport > Hokej > Štyridsiatnik Rudolf Huna ešte nekončí a Liptákom pomôže aj v ďalšej sezóne Tipsport ligy

Štyridsiatnik Rudolf Huna ešte nekončí a Liptákom pomôže aj v ďalšej sezóne Tipsport ligy

14.7.2020 (Webnoviny.sk) – Napriek štyridsiatke pokračuje hokejový útočník Rudolf Huna v pôsobení rodnom Liptovskom Mikuláši. Skúsený krídelník sa rozhodol pomôcť materskému klubu aj v ďalšej tipsportligovej sezóne.


“Nestarnúci Rudolf Huna pokračuje v našom mužstve,” napísal klub na svojom oficiálnom webe.


Okúsil aj zahraničné ligy

Prvýkrát vykorčuľoval v seniorskom tíme Liptovského Mikuláša na ľad ešte v sezóne 1997/1998. Na Slovensku neskôr hral aj za Košice, Poprad a Žilinu.

Vyskúšal si tiež pôsobenie v Rusku (Nižnekamsk), Švédsku (Leksand), Česku (Třinec, Vítkovice, Karlov Vary), Nemecku (Duisburg), v KHL si zahral vo farbách popradského HC Lev.

Veria v šťastnú symboliku

“Fanúšikovia vedia, že nosí dres s číslom 21 a touto sezónou začne aj svoju 21. sezónu pri mužskom hokeji. My pevne veríme, že táto symbolika Rudovi prinesie šťastie a bude sa dariť jemu a celému mužstvu,” referuje web Liptákov.

Rudolf Huna v ročníku 2020/2021 zasiahne už do 24. mužskej sezóny, no jeho úvodné tri boli len “epizódne” s jedným, dvoma a dvanástimi duelmi.

Viac k témam: Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Štyridsiatnik Rudolf Huna ešte nekončí a Liptákom pomôže aj v ďalšej sezóne Tipsport ligy © SITA Všetky práva vyhradené.


Top