Ste tu
Home > Kultúra > <i class="fa fa-play" aria-hidden="true"></i> PREDSTAVENIE ŠTYRIA NA KANAPE PRÍDE DO TREBIŠOVA

PREDSTAVENIE ŠTYRIA NA KANAPE PRÍDE DO TREBIŠOVA

Nedeľu 17. septembra 2017 o 19.00 h sa v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska uskutoční divadelné predstavenie – zaručene neverná komédia: Štyria na kanape.


Najhranejší francúzsky autor na svete Marc Camoletti je späť! Na nedávny megaúspech inscenácie „Kto zhasol svetlo“ nadväzuje nemenej vtipná a bláznivá komédia o peripetiách rozpadu manželstva. On advokát, ona lekárka – zdanlivo poľahky sa mienia vzdať svojho celoživotného partnera.


 

Nie však svojej polovice domu. A čo ešte keď sa v obývačke objavia aj milenci oboch? Francúzi to majú za takýchto okolností ľahšie než Slováci: aj tentoraz im situáciu pomáha rozuzliť majordómus a sluha v jednej osobe – charizmatický, jasnozrivý a prostoreký Viktor.

Už dávno ste sa toľko nenasmiali, ako zaručene na tejto fraške, kde plieskajú facky aj dvere, padajú obvinenia aj zábrany a víťazí všeobjímajúci humor. Nenechajte si ujsť skvelé výkony Vašich obľúbených hercov.

Účinkujú:

  • Petra POLNIŠOVÁ,
  • Henrieta MIČKOVICOVÁ,
  • Emil HORVÁTH,
  • Richard STANKE,
  • Ľuboš KOSTELNÝ/Michal KUBOVČÍK.

Lístky na predstavenie sú v predaji v pokladni MsKS (prízemie). A aby si si vedel túto komédiu lepšie predstaviť, odporúčame pozrieť priložené video.


Zdroj: mesto Trebišov


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top