Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Strana Hlas bude bohatšia o nového člena, Róbert Suja bude zodpovedný za jednu z nosných tém

Strana Hlas bude bohatšia o nového člena, Róbert Suja bude zodpovedný za jednu z nosných tém

Zdieľaj tento článok

21.6.2021 (Webnoviny.sk) – Do strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) vstupuje Róbert Suja. Ako informovala hovorkyňa Hlasu-SD Patrícia Medveď Macíková, naposledy pracoval ako dočasne poverený generálny riaditeľ Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI). Suja bude odborným garantom jednej z nosných tém strany – Moderné Slovensko.


„Moderné Slovensko v sebe zahŕňa digitalizáciu Slovenska a oblasť vzdelávania, oblasti, ktoré vnímame ako kľúčové pre rozvoj moderného Slovenska a pre ďalšie napredovania vo všetkých oblastiach života občanov a spoločnosti,” priblížila Medveď Macíková.


Doplnila, že Suja prináša globálne skúsenosti z renomovaných konzultačných spoločností, kde sa primárne venoval informačným technológiám a analytickým činnostiam, ako aj skúsenosti z verejného sektora z domova a v zahraničí.

Viac k témam: vstup do strany
Zdroj: Webnoviny.sk – Strana Hlas bude bohatšia o nového člena, Róbert Suja bude zodpovedný za jednu z nosných tém © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top