Ste tu
Home > Spravodajstvo > Sterling má veľký sen s Messim, trofeje či góly ho úplne neuspokoja

Sterling má veľký sen s Messim, trofeje či góly ho úplne neuspokoja

25.4.2020 (Webnoviny.sk) – Aj keď bude mať anglický futbalový reprezentant Raheem Sterling na svojom konte množstvo trofejí, nastrieľa mnoho gólov a pridá ďalšie štarty v národnom tíme, nebude spokojný až kým sa mu nesplní iný futbalový sen – nezíska na ihrisku dres od argentínskeho útočníka Lionela Messiho. Ofenzívne eso Manchestru City to uviedlo počas turnaja na pozvánky vo virtuálnom futbale proti Andrému Gomesovi z konkurenčného Evertonu.


Je len jedna vec, po ktorej na tomto fóre túžim najviac. Je to Messiho dres. V minulosti sme síce hrali proti FC Barcelona, no vtedy som získal dres od Neymara. Vtedy som po zápase prvýkrát v kariére od niekoho žiadal jeho dres,” prezradil 25-ročný Sterling podľa BBC Sport.


A prečo túži po drese od hrajúcej legendy? “Raz, keď skončím s futbalom a niekde sa usadím, chcel by som mať dosť dresov na to, aby som si vybral svoje najobľúbenejšie a aj s ich pomocou si zriadil izbu s trofejami a dresmi,” prezradil svoje plány.

Sterling to však bude mať veľmi ťažké, pretože asi každý futbalový profesionál by po zápase chcel dostať dres od Lionela Messiho. V minulosti však bol idelom Sterlinga iný hráč katalánskeho veľkoklubu FC Barcelona. “Keď som bol mladý, bol ním Ronaldinho. Ak by ste sa niekedy pozreli na youtube do mojej histórie vzhliadnutých videí, tak som videl asi každý klip z jeho kariéry,” prezradil Sterling pre BBC Sport. “Potom som šiel do záhrady a skúšal si jeho kúsky. Snažil som sa mu čo najskôr priblížiť. Bol pre mňa výnimočný.”

Viac k témam: virtuálny zápas
Zdroj: Webnoviny.sk – Sterling má veľký sen s Messim, trofeje či góly ho úplne neuspokoja © SITA Všetky práva vyhradené.


Top