Home > Šport > STARŠÍ DORASTENCI OPÄŤ ZVÍŤAZILI

STARŠÍ DORASTENCI OPÄŤ ZVÍŤAZILI

V netradičnom termíne bola na programe dohrávka 14.kola II.futbalovej ligy dorastencov medzi domácim Slavojom a hosťujúcimi Ľuboticami.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Mladší dorastenci smolne prehrali

Ľubotice pred stretnutím figurovali na 4.mieste, naši futbalisti okupovali 10.priečku. Aj napriek tomu sa očakával vyrovnaný priebeh. V 1.polčase sme sledovali vyrovnané stretnutie bez väčšej gólovej šance na jednej či druhej strane. V 2.polčase mali viac z hry domáci futbalisti, no gól streliť nedokázali. To súper potrestal v poslednej minúte zápasu, keď skóroval Richard Pčolinský, a tak naši mladší dorastenci ostali bez bodu. Po tejto prehre zotrvávame na 10.mieste a najbližšie sa predstavíme na pôde Spišskej Belej, ktorá v doterajšom priebehu súťaže nazbierala iba 8 bodov.

Slavoj Trebišov U17 – TJ Sokol Ľubotice U17 0:1 (0:0)

Zostava Slavoj Trebišov U17 : Bereš – Čerňák, Husár, Cili (C), Hreha (72. Szabó), Pálfi, Kohút (79. Mikloš), Juríček, Korbuľák (62. Kučma), Horňák, Staš.

tabulka mladší

Starší dorastenci naďalej valcujú svojich súperov

Starší dorastenci sa v jarnej časti sezóny prezentujú v skvelom svetle. Najmä doma sú nesmierne silní, o čom svedčí fakt, že z 5 zápasov získali 15 bodov. Tentokrát do Trebišova pricestoval kvalitný súper v podobe TJ Sokol Ľubotice, no naši dorastenci ho doslova sfúkli. Už v 10.minúte Slavoj vyhrával 1:0, keď centrovanú loptu hlavou predĺžil do vlastnej siete Samuel Šoltis. V 35.minúte nádhernou ďalekonosnou strelou zvyšoval na 2:0 Adam Lopatník. Tento gól by sa nestratil ani v rubrike Frajer na záver. V 68.minúte domáci viedli už o 3 góly , keď sa strelou spoza šestnástky presadil Ladislav Berta. V závere zápasu sme si vypracovali ešte niekoľko sľubných šancí. Jednu z nich dokázal v 79.minúte premeniť po individuálnej akcii Adam Lopatník. Čisté konto domácemu brankárovi Martinovi Timkovi zobral v 83. minúte Samuel Šoltis, tentokrát sa už trafil do správnej brány. Najlepším jarným tímom v domácom prostredí sa po tomto víťazstve stal práve náš Slavoj.

Slavoj Trebišov U19 – TJ Sokol Ľubotice U19 4:1 (2:0)

Zostava Slavoj Trebišov U19 : Timko – Diladi, Belej (59. Naď), Barna, Docs, Širotník (C), Berta, Hadek, Kotľár ( 67.Tirpák), Princz, Lopatník