Ste tu
Home > Hudba > Spice Girls údajne plánujú ohlásiť turné, britská formácia však nebude úplná

Spice Girls údajne plánujú ohlásiť turné, britská formácia však nebude úplná

LONDÝN 3. novembra (WebNoviny.sk) – Britská skupina Spice Girls údajne plánuje oznámiť návrat na hudobnú scénu. V sobotu o tom informovala agentúra AP s odvolaním sa na správu britských novín The Sun. Podľa nich formácia nahrala správu, prostredníctvom ktorej ohlási turné po britských štadiónoch na rok 2019.

Na koncertoch sa však nezúčastní Victoria „Posh Spice“ Beckham, ktorá tento rok v apríli vyhlásila, že skupina nechystá žiadnu novú hudbu ani spoločné turné. Spice Girls v zostave Melanie „Sporty Spice“ Chisholm, Emma „Baby Spice“ Bunton, Melanie „Scary Spice“ Brown a Geri „Ginger Spice“ Horner vraj plánujú zverejniť novinku v pondelok.

Spice Girls vznikli v roku 1994. Na konte majú nahrávky Spice (1996), Spiceworld (1997) či Forever (2000). Po veľkom úspechu si dali v roku 2000 pauzu a znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné. Naposledy sa spolu predstavili na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012.

Viac k témam: koncert, spice girls, turné
Zdroj: Webnoviny.sk – Spice Girls údajne plánujú ohlásiť turné, britská formácia však nebude úplná © SITA Všetky práva vyhradené.

Top