Ste tu
Home > Hudba > Speváčka Ariana Grande plánuje špeciálny koncert v Manchestri

Speváčka Ariana Grande plánuje špeciálny koncert v Manchestri

BRATISLAVA 16. decembra (WebNoviny.sk) – Americká speváčka Ariana Grande plánuje v rámci svojho budúcoročného turné špeciálny koncert v anglickom Manchestri. Speváčka sa do mesta vráti dva roky po tom, čo si teroristický útok v hale Manchcester Arena počas jej koncertu vyžiadal 22 obetí.

Ariana na službe Instagram uviedla, že „Manchester nie je na počiatočnom zozname, pretože tam plánujeme špeciálny koncert“. Jeho dátum však zverejní až neskôr. „Samozrejme, že prídeme, milujeme vás,“ odkázala svojim fanúšikom.

Ariana Grande-Butera

Účinkovala v roku 2008 v broadwayskom muzikáli 13 a za svoj výkon získala National Youth Theatre Association Award. Známou sa stala vďaka úlohe Cat Valentine, ktorú stvárnila v roku 2011 v seriáli iCarly (2007 – 2012), a tiež v projektoch Victorious (2010 – 2013) a Sam & Cat (2013 – 2014). Okrem toho sa predstavila napríklad vo filmoch 7 Secrets with Victoria Justice (2010) alebo Zoolander No. 2 (2016).

Debutový album Yours Truly uviedla na trh v roku 2013 a dostala sa s ním na vrchol rebríčka Billboard 200. Rovnaký úspech dosiahla aj s druhou štúdiovkou My Everything (2014), ktorú navyše nominovali na cenu Grammy.

S albumom Dangerous Woman (2016), ktorý sa tiež uchádzal o zlatý gramofónik, po prvý raz dobyla UK Chart. Tento rok v auguste sa dostal na trh jej štvrtý album Sweetener, ktorý sa vyšplhal na vrchol oboch rebríčkov. Okrem toho má na konte aj EP nahrávky Christmas Kisses (2013) alebo Christmas & Chill (2015).

Informácie pochádzajú z webstránky www.nme.com a archívu agentúry SITA.

Viac k témam: Ariana Grande
Zdroj: Webnoviny.sk – Speváčka Ariana Grande plánuje špeciálny koncert v Manchestri © SITA Všetky práva vyhradené.

Top