Ste tu
Home > Kultúra > Snúbenie jedla, piva a hudby!

Snúbenie jedla, piva a hudby!

Penzión Precedens v Malom Ruskove si pre svojich návštevníkov po roku opäť pripravil lahôdku v podobe podujatia s názvom “Snúbenie jedla, piva a hudby”. Vravíš, že nevieš o čo ide? Ide o nezabudnuteľný večer zážitkovej kuchyne, pri príležitosti 100. výročia narodenia šansónierky Edith Piaf, v spoločnosti exkluzívnych hostí.


V názve podujatia sa ako prvé spomína jedlo. O poriadnu exkluzivitu v kuchyni sa počas tohto večera postará duo v zložení Ľubo Herko, šéfkuchár Salamandra Hotel a Rastislav Fech, jeho zástupca. Už samotná prítomnosť týchto dvoch pánov zabezpečuje labužnícke potešenie pre chuťové poháriky.


1

O pivo sa postará Karol France, obchodný sládok spoločnosti Heineken Slovensko. Zúčastnení tak budú môcť nie len ochutnať viaceré variácie chmeľovej polievky, ale o každom pive sa z úst odborníka dozvedia niečo zaujímavé.

 3

Samotnú šansónovú divu, Edith Piaf, pripomenie Šansón duo, ktoré si hovorí jednoducho Monika&Gabika. Spojením všetkých týchto ingrediencií dostaneme výsledok, ktorý určite bude stáť za to a každý, kto sa zúčastní ľutovať nebude.

2

Ak ťa táto ponuka oslovila, určite čakáš na definitívne rozuzlenie tohto článku s informáciami o dátume a čase konania. Tak poďme na to! 13.3.2015 o 19:00 v reštaurácii Penziónu Precedens. Vstupné je 35 € na osobu.

Snubeniejedla a vina-2-2015

Ak ťa o skutočnosti, že toto podujatie určite stoji za to, musíme ešte viac presvedčiť, pozri sa na video z prvého ročníka, kedy šlo o snúbenie jedla, vína a hudby. Myslíme si, že každý divák, degustátor a poslucháč v jednom musí byť spokojný.


Top