Home > Šport > Ostatné športy > Slovenský golfista Sabbatini predviedol dva birdie, na turnaji PGA Tour triumfoval Duncan

25.11.2019 (Webnoviny.sk) – Slovenský reprezentant v golfe Rory Sabbatini obsadil na turnaji PGA Tour s názvom RSM Classic 53. priečku. Rodák z juhoafrického Durbanu zahral v nedeľňajšom 4. kole rovnako ako v druhom aj treťom kole par ihriska, keď dva bogey vyvážil dvoma birdie. Sabbatini skončil turnaj s bilanciou -5. Víťazstvo získal Tyler Duncan, ktorý mal po 4. kole 19 úderov pod par rovnako ako jeho krajan Webb Simpson, no lepšie zvládol play-off.

Viac k témam: PGA Tour
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenský golfista Sabbatini predviedol dva birdie, na turnaji PGA Tour triumfoval Duncan © SITA Všetky práva vyhradené.