Home > Spravodajstvo > Slovan vyhral aj deviaty zápas v jarnej časti, hrdinom dvojgólový Šporar

Slovan vyhral aj deviaty zápas v jarnej časti, hrdinom dvojgólový Šporar

BRATISLAVA 21. apríla (WebNoviny.sk) – Futbalisti majstrovského Slovana Bratislava zvíťazili nad Ružomberkom tesne 3:2 v nedeľňajšom stretnutí 5. kola skupiny o titul v najvyššej slovenskej súťaži Fortuna lige 2018/2019.

V jarnej časti sezóny sú “belasí” naďalej stopercentní a na konte majú už 73 bodov. Hrdinom tretieho vzájomného duelu s Liptákmi bol slovinský kanonier Andraž Šporar. V 19. min otvoril skóre, keď poľahky obišiel Jána Masla a loptu upratal k ľavej žrdi.

Na jeho presný zásah síce krátko po prestávke odpovedal hosťujúci kapitán Dominik Kružliak, no v 61. min skóroval Šporar z pokutového kopu. Náskok Slovana v 74. min zvýšil Dejan Dražič a napokon sa jeho gól ukázal byť víťazným. V poslednej minúte riadneho hracieho času totiž ešte prekonal Dominika Greifa striedajúci Viktor Jedinák.

Fortuna liga 2018/2019 – nadstavbová časť – skupina o titul –

nedeľa

ŠK Slovan Bratislava – MFK Ružomberok 3:2 (1:0)
Góly: 19. a 61. Šporar (druhý z pok. kopu), 74. Dražič – 48. D. Kružliak, 90. Jedinák, bez kariet, rozhodovali: Chmura – Jenčura, Galo, 6845 divákov

Viac k témam: ŠK Slovan Bratislava
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovan vyhral aj deviaty zápas v jarnej časti, hrdinom dvojgólový Šporar © SITA Všetky práva vyhradené.