Home > Šport > Ostatné športy > Slovák Sabbatini obsadil 36. miesto na turnaji PGA Tour na Floride, siahal aj na lepší výsledok

PALM BEACH GARDENS 4. marca (WebNoviny.sk) – Rory Sabbatini obsadil konečné delené 36. miesto na golfovom turnaji The Honda Classic v americkom Palm Beach Gardens, ktorý je súčasťou seriálu PGA Tour.

Rodák z juhoafrického Durbanu reprezentujúci Slovensko mal pritom na dosah aj lepší výsledok. Po prvom kole bol šiesty a po treťom dni figuroval na dvadsiatej priečke. V párnych kolách sa mu však nedarilo a podujatie ukončil s bilanciou jeden úder nad par ihriska.

Z celkového prvenstva sa tešil Američan Keith Mitchell s bilanciou -9. Domáci golfisti ovládli konečné poradie turnaja, keďže obsadili päť najvyšších pozícií.

Viac k témam: PGA Tour, Rory Sabbatini
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovák Sabbatini obsadil 36. miesto na turnaji PGA Tour na Floride, siahal aj na lepší výsledok © SITA Všetky práva vyhradené.