Ste tu
Home > Hokej > Slováci si vychutnajú atmosféru MS v hokeji aj mimo štadiónov, fanzóny budú vo viacerých mestách

Slováci si vychutnajú atmosféru MS v hokeji aj mimo štadiónov, fanzóny budú vo viacerých mestách

BRATISLAVA 19. marca (WebNoviny.sk) – Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) sa rozhodol počas májových majstrovstiev sveta na Slovensku (10. – 26. mája v Košiciach a Bratislave) prevádzkovať fanzóny aj v Nitre, Trenčíne, Martine, Banskej Bystrici a Poprade.

Priestory pre priaznivcov budú aj v oboch spomenutých dejiskách šampionátu.

Koncerty slovenských interpretov

Vieme, že hokej je na Slovensku fenomén, zvlášť počas majstrovstiev sveta. Chceli sme preto priblížiť svetový šampionát aj ľuďom v ďalších slovenských mestách, aby zažili tú pravú eufóriu a atmosféru,“ povedal riaditeľ marketingu SZĽH Vladimír Janček.

Vo fanzónach sa uskutočnia koncerty slovenských interpretov, moderované vstupy a rozhovory so známymi ľuďmi z hokejového prostredia, súťaže a tiež prenosy zo všetkých slovenských zápasov na MS. Pripravené budú aj rôzne zóny s aktivitami pre rôzne vekové kategórie. Chýbať nebudú ani obchody s dresmi či šálmi.

Vstup do fanzón zdarma

Vo fanzónach bude aj gastro zóna, takže všetci diváci môžu prísť rovno z práce. Najedia sa, napijú, zabavia sa s blízkymi a uvidia hokejové zápasy z majstrovstiev sveta. Najdôležitejšie však je, že vstup do fanzón bude zdarma pre všetkých. Veríme, že náš tím príde podporiť čo najviac ľudí a spoločne vytvoríme elektrizujúcu atmosféru, ktorú pocítia až zverenci trénera Ramsayho na ľadovej ploche,“ dodal Janček.

Informácie pochádzajú z tlačovej správy SZĽH.

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2019
Zdroj: Webnoviny.sk – Slováci si vychutnajú atmosféru MS v hokeji aj mimo štadiónov, fanzóny budú vo viacerých mestách © SITA Všetky práva vyhradené.

Top