Ste tu
Home > Šport > SLAVOJ UKONČIL JESEŇ PREHROU

SLAVOJ UKONČIL JESEŇ PREHROU

Slavoj Trebišov dnes privítal na svojom ihrisku Bardejovskú Novú Ves. Oficiálne sa jednalo už o predohrávku prvého jarného kola, ale v podstate to bola rozlúčka s jesennou časťou sezóny.


V chladnom počasí mali domáci už tradične problémy hlavne sami so sebou a výsledkovo ani herne neprekročili svoj tieň. V tejto sezóne sa dá na hre Slavoja nájsť veľa negatív, jedným z nich však určite doteraz nebola defenzíva na domácom ihrisku. V predošlých 7 domácich zápasoch inkasovali 9 gólov (vonku to bolo až 35). Dnes však nefungovala už ani obrana.  Výsledok 1:5 je toho jasným dôkazom. Jediný gól domácich zaznamenal Marek Olah, ten na začiatku druhého polčasu znižoval na 1:2. Hostia však odpovedali tromi gólmi v priebehu siedmich minút a odnášajú si pohodlné víťazstvo. Uvidíme čo prinesie zimná prestávka, ale zmeny budú musieť nastať. Tou prvou zrejme bude odstúpenie vedenia a od toho sa budú odvíjať ďalšie kroky. Nižšie uvádzame tabuľku III. ligy a takisto výsledky ostatných zápasov.


SLAVOJ TREBIŠOV – BARDEJOVSKÁ NOVÁ VES    1:5 (0:2)


Góly: 50. Olah – 29. a 77. Jusko, 36. a 70. Macečko, 75. Kačmarčík

ŽK: 5. Mujković – 8. Virgala, 13. Fiľakovský

Zostava domácich: Timko – Pačuta, Lukáč, N. Pavlović (67. Forlandsas), S. Pavlović (78. Vereb), Ľalík, Mujković, Koshka, Bandoľa (75. Sojo Ramirez), Sarik, Oláh

Zostava hostí: Kačmár – Stachura, Virgala, Fiľakovský, Knap (75. Peregrim), Kiseľ, Šott, Mihalov, Vasiliak (71. Kačmarčík), Macečko, Jusko (82. Mihalik)

 

Tabulka

 


Top