Home > Šport > Slavoj Trebišov s prvým prípravným duelom

Slavoj Trebišov s prvým prípravným duelom

Po dlhej odmlke spôsobenej zimnou prestávkou sa opäť roztáča kolotoč zápasov trebišovského Slavoja. Na súťažné zápasy si hráči a fanúšikovia ešte počkajú zhruba mesiac, a tak si program môžu vyplniť prípravnými duelmi.

ZIMNÁ PRÍPRAVA: 1.ZÁPAS 7.2.2015

Bardejovská Nová Ves – Slavoj Trebišov 3:0 (0:0)

V sobotu Slavojisti cestovali na sever do Bardejova, kde na ihrisku s umelým povrchom odohrali zápas proti Bardejovskej Novej Vsi. Súper nebol vôbec neznámy, keďže v minulej (pre Slavoj postupovej) sezóne bol jedným z konkurentov Trebišova. Šancu dostalo veľké množstvo hráčov z dorastu a taktiež anglický legionár Jetmir Esso. Niektorí sa jej zhostili celkom dobre, niektorí až tak neočarili, ale šancu ukázať sa určite ešte dostanú. Vypracovali si aj pár zaujímavých šancí, ktoré však ostali nepremenené. Prvý polčas aj napriek prevahe skúsenejšieho domáceho tímu skončil sľubným výsledkom 0:0. V druhom dejstve sa však aj vďaka chybám našich mladíkov domáci dočkali gólov, a to hneď troch. Prehra rozdielom triedy bola možno krutá, ale dojem, ktorí hráči zanechali nebol vôbec taký zlý ako výsledok.

Zostava Slavoja: Perháč – Shekel, Oláh, J. Šimko, Pačuta (75. Plavka) – Mihók, Magnes (70. Paľovčík), Hirko, Levický – Stropkai, Jetmir Esso.