Ste tu
Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> SLAVOJ TREBIŠOV PORAZIL SABINOV SUVERÉNNE 4:0

SLAVOJ TREBIŠOV PORAZIL SABINOV SUVERÉNNE 4:0

Slavoj privítal v nedeľu na svojom ihrisku hostí zo Sabinova. V chladnom a veternom počasí pred približne 150 divákmi sa o atmosféru starali nie len domáci fanúšikovia, ale aj hostia zo Sabinova.


Zápas bol v réžii Slavoja Trebišov

Zápas väčšinou prebiehal v našej réžii. Prvú vážnejšiu šancu si vypracoval Olah, ale z malého vápna netrafil ideálne loptu. Avšak v 37. minúte svoju šancu už zužitkoval, keď po centri z ľavej strany skóroval hlavou a otvoril tak dnešný strelecký účet. Druhý gól domácich prišiel tesne pred polčasovým hvizdom. Po nedorozumení obrany hostí sa sám na brankára rútil Jacko a brankára úspešne preloboval. Slavoj vyhral prvý polčas v pomere 2:0.


V druhom polčase sa zranil brankár hostí

Sabinovčania si zrejme počas druhého polčasu vstúpili do svedomia. Druhý polčas začali lepšie. Po centre z pravej strany, kedy lopta doputovala až do nášho malého vápna nás zachránila konštrukcia brány. Brankár Giertl si žrde postavil tak, ako mal. Už v 59. minúte padol tretí gól. Pavol Ruskovský zamieril spoza šestnástky k ždri Lukáčovej brány a nemýlil sa. O 5 minút pridal poistku v podobe štvrtého gólu Jacko, pre ktorého to bol druhý gól v zápase.

Po tomto góle sa zranil hosťujúci brankár, ktorý musel byť vystriedaný. K striedaniu brankárov došlo aj na našej strane. Prvýkrát v jarnej časti dostal príležitosť Kolbas. V posledných minútach sa zvoľnilo tempo a zápas sa dohrával. Predsa len sa zrodila ešte jedna šanca domácich. Jacko mal šancu na hattrick, bránu však prestrelil. Po tomto zápase stále platí trebišovská jarná neporaziteľnosť.


FK Slavoj Trebišov 4:0 MFK Slovan Sabinov
Góly: 37. Olah, 45. a 64. L. Jacko, 59. Ruskovský.
Žlté karty: 36. Andraščík, 90. Ruskovský
Diváci: 150


Zostava Slavoj Trebišov: Giertl (64.E. Kolbas) – Capko (C), Šuľák (78. Pačuta), Trajkovski (62. Mujković), Junior, Jacko, Opiela, Dragula, Ruskovský, Kulich, Olah.

Lavička náhradníkov: Koshka, Lechman, Osmanović, Bandoľa

Zostava MFK Slovan Sabinov: Lukáč (69. Huba) – Andraščík, Kolpák (C), Bašista, Kišš, Mišenčík (62. Karabinoš), Vranko, B. Čekan, Lapoš, Tomko, M. Čekan

Lavička náhradníkov: Babjak, Nehnila


Top