Ste tu
Home > Šport > SLAVOJ TREBIŠOV OPÄŤ NEBODOVAL

SLAVOJ TREBIŠOV OPÄŤ NEBODOVAL

Trebišovský Slavoj ani v 10. kole III.ligy východ nebodoval. Tentokrát cestoval do Plavnice v okrese Stará Ľubovňa. Očakávania po predchádzajúcich výsledkoch neboli veľké, nebol na to žiadny dôvod.


Stále viac internacionálny (či k prospechu veci, posúďte sami) Slavoj nemohol mať veľké oči, keďže forma mužstva je v tejto sezóne mizerná. V 9. kole na domácej pôde síce vybojoval bod za remízu s Pušovcami, ale bol to jediný bod z posledných 5 zápasov.


V Plavnici bodov na rozdávanie tiež veľa nemajú, ale pre dedinu s asi 1500 obyvateľmi je aj účasť v tretej najvyššej súťaži určite úspechom. Aj od tejto obce si môže Trebišov brať veľký príklad, ako by sa mal futbal robiť. Výsledkom merania síl klubov s úplne inak nastavenými hodnotami bola výhra domácich 1:0 po góle Aleša Ševčoviča. Domácim gratulujeme k trom bodom. Na strane Slavoja môže tešiť aspoň fakt, že od debaklu 0:10 vo Vyšnom Opátskom zlepšil obranu a v posledných štyroch zápasoch inkasoval vždy len jeden gól.

Je to smutné a smiešne zároveň, ale v týchto ťažkých časoch sa musia fanúšikovia Slavoja uspokojiť aj s takýmito bezvýznamnými štatistikami. V ďalšom zápase 4.10. privíta Slavoj o 14:30 na svojom štadióne Humenné.

Plavnica – Trebišov 1:0 (1:0)


Gól: 20. Ševčovič. ŽK: Dlugoš, Hovanec – Dimić, Pavlović, Lukáč. Divákov: 200. Rozhodca: Micheľ.

FK DRUŽSTEVNÍK PLAVNICA: Beňo – Perháč, Verešpej, Kuľanda, Hricko (82. Valek), Ševčovič, Dlugoš (42. Tináth), Rindoš, Hovanec, Janič, Genčúr (72. Krafčík).

SLAVOJ TREBIŠOV: Kostár – Pačuta, Lukáč, Pavlović (64. Mujković), Levický, Ľalík, Koshka, Bandoľa, Dimić (70. Forlandsas), Sarik, Olah (57. Ramirez).

tabulka
Všetky výsledky 10.kola a aktuálna tabuľka. Viac na futbalnet.sk

Top