Ste tu
Home > Šport > SLAVOJ STRATIL BOD ZA REMÍZU V POSLEDNÝCH MINÚTACH

SLAVOJ STRATIL BOD ZA REMÍZU V POSLEDNÝCH MINÚTACH

Po víťazstve v minulom kole na ihrisku poslednej Moldavy nad Bodvou čakal našich futbalistov domáci zápas proti MFK Slovan Giraltovce. So súperom, na ktorého v tabuľke strácame tri body, sme zo začiatku dokázali držať krok, dokonca sme si vytvorili vedenie 1:0.


Domáci začali dobre

Prvý gól zápasu padol už v 10. minúte. Po krásnom centri Jakuba Bandoľu sa hlavou ešte krajšie presadil Róbert Ľalík. Nesmeli sme však zaspať na vavrínoch, čo sa nepodarilo. Do zápasu sa dostali aj hostia a viackrát pohrozili, no mladý brankár Olejár dokázal odolať. 7 minút pred koncom prvého polčasu vyrovnal misky váh gólom hosťujúci Jakub Verčimák a začínalo sa odznova.


Potvrdilo sa pravidlo nedáš – dostaneš

V druhom polčase bolo cítiť nervozitu. Ani jeden celok nechcel urobiť chybu, ktorá by ho stála cennú remízu. V závere polčasu mali domáci Trebišovčania veľkú príležitosť, brankár hostí Štefanik však zachraňoval loptu na čiare. Slavoj si nestihol skonsolidovať svoje postavenie a z okamžitého protiútoku udrel opäť hosťujúci Verčimák, pre ktorého to bol druhý gól v zápase a pre Giraltovce mal cenu zlata. Znamenal pre nich tri body.

tv2

tv4

Góly: 10. Ľalík, – 38. a 90. Verčimák
Žlté karty: Sarik, Olah – Pankuch, Gdovin
Diváci: 300
Zostavy:
Slavoj Trebišov: Olejár – Juhás, Lukáč, Sojo Ramirez, Sarik, Šimko, Forlandsas, Ľalík, Bandoľa, Olah, Levický
MFK Slovan Giraltovce: Štefanik – Roba (23. Kočiš), Tomko, Verčimák, Čabala, Pankuch, Vojta, Lechman, Gdovin, Tyč (75. Špirla), Kuriplach

 

Zdroj: futbalnet.sk
Zdroj: futbalnet.sk

Zápas 6. kola odohrá Slavoj 29. augusta 2015 vonku proti TJ FK Vyšné Opátske


Top