Ste tu
Home > Šport > SLAVOJ POKRAČUJE V ZIMNEJ PRÍPRAVE

SLAVOJ POKRAČUJE V ZIMNEJ PRÍPRAVE

Zdieľaj tento článok

V stredu 27.januára nastúpil trebišovský Slavoj na svoj druhý prípravný zápas. Po víťazstve nad Diósgyőri VTC junior (1:0) v prvom zápase po zimnej prestávke, bol na programe „derby“ zápas proti susedom z Michaloviec.


Fortunaligové Michalovce vedené bývalým reprezentačným trénerom Stanislavom Grigom nenastúpili v najsilnejšej zostave. Príležitosť ukázať sa dostali hráči, ktorí na jeseň hrávali pomenej, dorastenci a hráči, ktorí sú na skúške. Proti treťoligovému Slavoju však boli aj tak jasným favoritom. Prevahu mali v podstate celý zápas, Slavoj sa do šancí dostával veľmi ťažko. Michalovce, trpiace na horšie zakončenie, nakoniec strelili po jednom góle v oboch polčasoch. V prvom sa presadil Lukáš Tóth, v samotnom závere celého zápasu poistil vedenie Rus Votinov. Prehra 2:0 pre Slavoj určite nebude hanbou, pretože mužstvo je stále v štádiu budovania a aj po tomto zápase sa rozhodlo o osude niektorých hráčov. Konkrétne srbskí legionári Mujkovič a Osmanovič, presvedčili a mali by byť súčasťou kádra pre jarnú časť ligy. Miloševič, Ročianovič a Dimič neukázali dostatok kvality a šancu pokračovať nedostanú.


Zostavy:

SLAVOJ TREBIŠOV: E. Sudimák ml. (46. E. Kolbas) – Pet. Šuľák, Osmanovič, Xavier, Pačuta (46. Dragula) – J. Bandoľa (46. Kulich), Mujkovič (46. Hirko), Miloševič (46. J. Šimko), Gracer (46. L. Jacko) – Zaitsev (46. Sarik), Ročianovič (46. Joaz)

MFK ZEMPLÍN MICHALOVCE: P. Macej – Sviarchinsky, Kubena, Caballero, Šimčák – F. Serečin (60. J. Straka), M. Bednár, L. Tóth, Mensah (46. Bellás), Vajs – Votinov


FOTO: Róbert Andrejov

Zdieľaj tento článok

Top