Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> SLAVOJ DOMA VYHRAL 2:0

SLAVOJ DOMA VYHRAL 2:0

Na radosť všetkých fanúšikov pokračuje futbalový Slavoj vo skvelých výkonoch. Po tom, čo na jar predvádza poskočil v tabuľke na miesto, ktoré znamená záchranu a nechal za sebou tímy Prešova aj Humenného.

Slavoj pokračuje na víťaznej vlne

Zápas 25. kola medzi domácim Slavojom a Plavnicou bol na programe v nedeľu, 8. mája o 16:30. Od začiatku zápasu to boli domáci, kto diktoval tempo zápasu. Vyzeralo to tak, že hostia prišli iba brániť a čakať na protiútoky. V prvom polčase sme dokázali vybojovať hneď niekoľko rohových kopov. Po jednom z nich sa fanúšikovia mohli tešiť. Brazílsky legionár Junior v 25. minúte predskočil brankára hostí a hlavou otvoril skóre.

Za zmienku určite stoji akrobatické zakončenie Dina Trajkovskeho, ktoré však gólom neskončilo, lebo hostí zachránila žrď. V druhom polčase následkami silnej búrky tempo viditeľne opadlo. Na premočenom teréne sa kombinovalo veľmi ťažko. Aj napriek nepriazni počasia sa nám podarilo vedenie navýšiť, keď po hodine zápasu z pravej strany centroval Pavol Ruskovský a v šprintérskom súboji Jacka s hosťujúcim Verešpejom si druhý menovaný nešťastne strelil loptu do vlastnej brány. Do konca zápasu sa už nič vážne neudialo.

Naši chlapci si tak stále držia jarnú neporaziteľnosť a v tabuľke stúpajú čoraz vyššie.

FK Slavoj Trebišov 2:0 FK Družstevník Plavnica
Góly: 25. Junior, 60. Verešpej vl.
Počet divákov: 400

Zostava FK Slavoj Trebišov: Giertl – Capko (C), Šuľák (80. Pačuta), Trajkovski (73. Dragula), Junior, Jacko (86. Koshka), Opiela, Dragula, Osmanović, Ruskovský, Kulich

Lavička: Lechman, Šimko, Bandoľa, Kolbas