Ste tu
Home > Spravodajstvo > Siniša Mihajlovič má koronavírus, nedávno prekonal zákernú chorobu a patrí do rizikovej skupiny

Siniša Mihajlovič má koronavírus, nedávno prekonal zákernú chorobu a patrí do rizikovej skupiny

Zdieľaj tento článok

23.8.2020 (Webnoviny.sk) – Tréner talianskeho futbalového klubu FC Bologna Siniša Mihajlovič má koronavírus. Niekdajší skvelý srbský futbalista má síce len 51 rokov, ale patrí do rizikovej skupiny, keďže nedávno prekonal zákernú leukémiu.


Vedenie dvanásteho tímu konečnej tabuľky Serie A ročníka 2019/2020 potvrdilo, že Mihajlovič zatiaľ nemá príznaky, ale najbližšie dva týždne strávi v izolácii. V pondelok budú testovaní všetci jeho futbaloví zverenci. Informuje o tom portál denníka Blic.


Viac o téme: Koronavírus

Budeme sa riadiť pokynmi zdravotníkov. Tréner nemá symptómy, ale zostane v izolácii. Náš mládežnícky tím už absolvoval testy na koronavírus, všetky s negatívnym výsledkom. Prvé mužstvo aj trénerský štáb budú otestovaní už v pondelok,” píše sa na oficiálnom webe bolognafc.it. Mihajlovič strávil niekoľko dní medzi sezónami na dovolenke s rodinou, plavil sa v Stredomorí.

Jeden z najlepších srbských futbalistov aj trénerov v júli 2019 oznámil, že trpí leukémiou a že musí podstúpiť operačný zákrok. Napriek tomu aj na diaľku viedol tréningy svojho tímu a už o dva mesiace neskôr sa objavil pri mužstve na tréningu. V máji tohto roku lekári potvrdili, že Mihajlovič sa vyliečil a tréner sa mohol plnohodnotne vrátiť na lavičku svojho mužstva, s ktorým dokončil súťažný ročník Serie A.

Viac k témam: Bologna FC 1909, COVID-19, Koronavírus, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Siniša Mihajlovič má koronavírus, nedávno prekonal zákernú chorobu a patrí do rizikovej skupiny © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top